پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
فکرشو بکن ! 5 صفحه اونم فقط درخواست وارز !!!! ایول - آقای گنجی شرمنده سایت رو بهم ریختیم ...RoseInlove
مشکلی نیست چون اگر ارسال نمیکردیم دوستان ممکن بود ناراحت شوند ولی با یک سرچ در گوگل میتوانند پیدا کنند !
به یه چیزی توجه کردی ! 60-70% مواردی که دوستان سوال میکنند اگر اگر اگر !!! در گوگل جستجو میکردند بیشتر از اونی میخواستند رو می توانستند پیدا کنند ! و متاسفانه بیشتر عزیزان به لغمه حاضر و آماده عادت کردند !!! EyesOk
از مدیریت فروم کمال تشکر رو بابت این همکاری دارم
مشکل دارم در رنگ اگه ممکنه کمک کنین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باکس نوشتن توضیحات با استایل ماژول هماهنگ نیست چه کار کنم ؟
بقیه اش سفیده ولی اون مشکیه ؟
این مربوط به ساخت فرمی هست که شما تعریف کردی فکر نمیکنم از قالب باشه 1 البته اینم نباید دور از ذهن باشه که مبروط به css های قالب باشه
راه حل چیه ؟
باید ببینی مشکل دقیقا از کجاست ! از قالب سایت یا از ساختن فرم تماس با ما !
والا هرچی کد عوض میکنم از قالب تغییری نمیکنه
اگه ممکنه شما بررسی کنین
مممنون میشم
بعد اینکه چطور ممکنه که باکس پیام از بقیه مستقل باشه ؟
من با این افزونه کار نکردم ولی اونطور که پیداست تمپلیت های مختلف داره که شما از رنگ خاکستری دارید استفاده میکنید.
با ویرایش جزئی در سی اس اس و تغییر رنگ هم براحتی درست میشه و فقط کافیست با فایرباگ تست کنید.
تگ زیر را بعد از تغییر کدرنگ به آخر سی اس اس قالب اضافه کنید احتمالا جواب میده.البته یکبار با همین کدرنگ ها تست کنید
کد:
#pwebcontact_form input.inputbox, #pwebcontact_form select.inputbox, #pwebcontact_form textarea.inputbox {
    background: #fffff;
    color: #fffff;

}
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع