پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: افزونه نمايش اطلاعات ارسالي فرم ها (xForms Display Records) براي جوملا 1.5+1.6+1.7
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
Joomla 1.5 :j16: :j17: Component

سلام

کامپوننت xForms Display Records براي نمايش اطلاعات ارسالي توسط فرم ها در بخش كاربري و مديريت سايته. مثلا يك فرم ثبت سفارش تو سايتتون دارين. اطلاعاتي كه كاربر تو اون فرم پر مي كنه و ارسال مي كنه توسط اين كامپوننت به بهترين شكل ممكن نمايش داده ميشه. همچنين مي تونين از اين اطلاعات ارسالي خروجي اكسل و PDF بگيرين. هردو خروجي به بهترين شكل ممكن انجام ميشه و هيچ بهم ريختگي تو كاراكترهاي پارسي ايجاد نميشه.
اين كامپوننت توسط سازنده فرمساز Breezing Forms نوشته شده و اطلاعات ارسال شده توسط فرم سازهای BreezingForms, JForms, RSForm رو نمایش میده.

توضیح سایت سازنده:
xForms Display Records is an easy to use Joomla!® component that is able to display customized lists & records in front and backend.

قبلا نسخه 1 اين افزونه رو ترجمه كرده بودم. حالا آخرين نسخه اين كامپوننت كه امكانات بيشتري داره و روي جوملا 1.7 هم نصب ميشه رو خدمتتون تقديم مي كنم.

لینک های مرتبط با این کامپوننت:
1) معرفي افزونه در جوملاي جهاني:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2) دانلود نسخه اصلي
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3) آموزش ها:

متاسفانه دموي افزونه برداشته شده. به تصاوير و فايل هاي پيوست مراجعه كنيد.

[تصویر:  attachment.php?attachmentid=382&d=1324276630]

[تصویر:  attachment.php?attachmentid=383&d=1324276642]
درود
ضمن تشکر از استاد پردل باید یه نکته را راجع به این افزونه عرض کنم.
اگر با ورژن های قبلی کار کرده باشین یا حتی از خروجی های خود فرمسازی مثل آر اس فرم گزارش صادر کرده باشین میدونین که از یونیکد پشتیبانی نمی کردن.
اما این افزونه که در این تاپیک عرضه شده این مشکل رو نداره و من بازم از جناب پردل تشکر و قدردانی میکنم
سلام
من این کامپوننت رو نصب کردم اما وقتی "جدید" میزنم قسمت "نوع" هیچی نیست که انتخاب کنم.
فرم ساز هم از RSform استفاده کردم.
میشه کمک کنین لطفا"
کسی نیست کمک کنه؟
سلام
طبيعتا بايد اسم فرمسازتون اونجا باشه
در صورت تمايل اطلاعات ادمين سايتتون رو بدين تا چك كنم
من 2تا مشکل دارم
1-تو قسمت جزییات که باید ایجاد نمونه رو بزنیم و اعمال کنیم کدهای نمونه ساخته نمیشه
2-من میخوام خروجی اکسل از رکوردهام بگیرم چطوری میشه اینکارو کرد؟
اینطوری که من دیدم فقط برای نمایش توی سایته!
سلام
1- براي بررسي مشكلتون بهتره اطلاعات ادمين سايت رو در اختيار من يا يكي از مديران بذارين تا بتونن كمك كنن. ولي در كل شايد مشكل از پرميشن ها باشه.
2- براي گرفتن خروجي اكسل بايد نمايش آيكن اكسل رو فعال كنين
سلام منم دقیقا همین مشکل و دارم اگه کسی کار کرده ممنون میشم راهنمایی کنه
(۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ عصر)exclusive نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من این کامپوننت رو نصب کردم اما وقتی "جدید" میزنم قسمت "نوع" هیچی نیست که انتخاب کنم.
فرم ساز هم از RSform استفاده کردم.
میشه کمک کنین لطفا"
سلام
چه جوری میشه این فایل رو نصب کرد
xforms_sample_export.zip
چون من هم فرم سمپل ندارم و نمی تونم فرم ادد کنم
مرسی
(۹-۱-۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ عصر)otoofano نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
چه جوری میشه این فایل رو نصب کرد
xforms_sample_export.zip
چون من هم فرم سمپل ندارم و نمی تونم فرم ادد کنم
مرسی

سلام
اون فايل واسه نصب نيست
اون فقط يه نمونه است براي نمايش خروجي فرم
بله از قرار معلوم ، آراس فرم رو پشتیبانی نمی کنه.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع