پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کتاب آموزش css
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
این کتاب را به پیشنهاد دوستم آقای گنجی تهیه کردم ......کدها و روش ویرایش به صورتی ساده برای شما نوضیح داده شده است و امیدوارم در آشنائی ساده شما با سی اس اس مفید باشد.
حجم این کتاب 1.03 مگابایت است و از آدرس زیر دانلود کنید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين كتاب در فايل پيوست هم موجود ميباشد و براي دانلود كتاب هاي بيشتر ميتوانيد به سايت نداتك مراجعه كنيد.
از دوست عزیزم جناب رفوگر متشکرم و این مژده را به دوستان بدهم که در اینده ایبوک های زیادی رو از جناب مهدی رفوگر در زمینه آموزش های لازم طراحی وب خواهیم دید.
برای شما آرزوی موفقیت دارم

[تصویر:  rose.gif][تصویر:  rose.gif][تصویر:  rose.gif][تصویر:  rose.gif][تصویر:  rose.gif]
با سلام و خسته نباشید
با تشکر از گذاشتن کتاب آموزشی سی اس اس.
من امروز به هفت هزار تومان کتاب خریدم برای سی اس اس ولی به این اندازه این فایل با ارزش نبود.
من انقدر به اهل سایت ایمان دارم که اگر مریض شوم به سایت مراجعه می کنم نه دکتر و جالب است که بدانید واقعا نتیجه گرفتم. من پسرم یبوست داشت به هر دکتر که رفتم تا شربت ها ی15 هزاری آمریکای خریدم نتیجه نداد ولی از سایت که تجربیات بود واقعا نتیجه گرفتم
مزيت دنياي اينترنت همينه ديگه !!! همه ميان تجربيات خودشون رو اشتراك ميزارن.. يه جايي يه نفر ديگه از اون تجربيات بهره ميبره..

اين انجمن هم به اميد خدا با همت شما و ساير دوستان همينطور بوده و خواهد ماند
ممنون از زحماتتون
سلام
دستتون درد نکنه واقعا مختصر و مفید بود .
موفق باشید
دانلود و مطالعه کردم و ممنونم
یه انتقاد
اگر ممکن شد در آموزش های بعدی کدها رو قابل انتخاب شدن قرار بدین

متشکرم
خدمت دوستان گل انجمن و تمام زحمت كشان انجمن خسته نباشيد و خداقوت عرض كرده و بگم كه انجمن خيلي مفيدي هست كه آموزش هايي كه من خيلي وقته دنبالش بودم و پيدا هم نمي كردم اينجا همه ي خواسته هام برآورده شد به لطف دوستان.
با آرزوي موفقيت تمامي دوستان.
يا علي
لینک مرجع