پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین بسیار کاربردی jQuery++ Integrator
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
نسخه جدید سازگار با جوملا 1.5 جایگزین شد و نسخه سازگار با جوملا 1.6 و 1.7 و 2.5 اضافه شد و تاپیک به بخش پلاگین های جوملا 2.5 منتقل شد.
تنظیمات رو چگونه باید اعمال کنم؟
کمکم کنید.
با تشکر از شما
شما بعد از نصب این افزونه باید ابتدا در ماژول هایی که استفاده میکنید لود جی کوئری رو غیرفعال کنید.برخی افزونه ها این پارامتررو ندارند که باید از طریق ویرایش فایل ها لود جی کوئری رو غیرفعال کنید که کمی دردسر میشه و بهتره از افزونه هایی که این پارامتر رو دارند استفاده کنید.
بعد این پلاگین رو فعال کنید و نسخه جی کوئری رو که باید لود بشه انتخاب کنید.سعی کنید همیشه از آخرین نسخه این پلاگین استفاده کنید.
لطفا درمورد تنظیمات این افزونه یه تئضیحی بدید ممنون

لطفا اگر امکان داره بفر مایید تب های این پلاگین را در چه حالتی باید قرار بدیم چون اصلا به این پلاگین اشنایی نداریم ممنون
بابا تو را خدا یکی جواب بده الان یک ماهه
سلام
برو توی تنظیماتش و هر گزینه ای که دیدی رو روی لوکال بزار بعد برو توی ماژول هایی که داری استفاده می کنی ببین اگه گزینه بارگزاری jquery داره اونو غیر فعال کن.
این گزینه را باید روی چه حالتی بذاریم
jQuery noConflict mode:Activate Do not activate
روی اکتیویت بزاربن
این افزونه واقعا کارآمد و عالیه. البته الان اکثر فریم وورک ها تو آپدیت جدید این امکان رو دارند.
با سلام خدمت دوستان گرامی و به ویژه آقای گنجی عزیز
این پلاگین رو تازه دانلود کردم و روی جوملا 3.5 نصبش کردم که متاسفانه در خط 38 و 42 دچار خطا بود
به سایت سازنده هم رفتم و از اونجا هم که دانلود کردم همین مشکل رو داشت .
واسه همین یه تغییر کوچولو دادم که پیغام خطاش برطرف بشه و روی جوملا 3.5 به بالا هم درست کار کنه
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع