پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ادیتور پیشرفته Artof Editor سازگار با جوملا 1.5 و 1.6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  1295547661_1_cf7347c902.png]

سلام و درود
این ادیتور بر اساس CKEditor یکی از محبوب ترین ادیتورها ساخته شده و هم اکنون میتوانید نسخه سازگار با جوملا 1.5 و 1.6 این ادیتور را دانلود و استفاده کنید!

این ادیتور در دو ورژن برای جوملا 1.5 و جوملا 1.6 موجود است و ورژن مخصوص جوملا 1.6 نسخه بتا میباشد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Ok
داخل جوملا 1.5 این افزونه نصب کردمش، بعد چندتا قالب نصب کردم دیدم جدولارو داخل اینا نمایش نمیده! با قالب پیش فرض نمایش میداد
از قالب ایراده یا خود ادیتور با هر قالبی سازگار نیست؟
منظورتون قالب مديريت است!
من در سايت هاي مختلف تست كردم و بالا ميومد و مشكلي نبود ولي ميتونيد از سايت سازنده آخرين نسخه را نيز دوباره دانلود و تست كنيد.با چند قالب مديريت هم تست شده!
در اصل من خودم بيشتر از اين اديتور استفاده ميكنم.
نه منظورم تو پست های سایت هست. یکی از قالبا از شرکت cloudaccess هست!
ورژن آخر تو سایت سازنده1.0.4 هست
من تا كنون مشكلي نديدم و اين يكي از سبك ترين و پر امكانات ترين است ولي بد نيست دوستان ديگر هم چك كنند!
من این پلاگین رو نصب کردم هیچ گونه مشکلی نداشت
بعد از نصب باید برید قسمت مدیریت پلاگین و آن را فعال کنید
بعد برید قسمت تنظیمات و نوع ویرایش گر رو بر artofeditor قرار دهید
من خودم بر روی چند قالب تست کردم هیچ مشکلی نداشت.
ولی در نمایش جدول در محتوا مشکل داشتم
میخوام بدونم دوستان راه و حلی صراغ ندارن برای نمایش جدول در محتوا
از آقای گنجی تشکر میکنم
از دوستان کسی با این مشکل که چگونه میشود در محتوا به وسیله این پلاگین جدول ایجاد کرد تا به نمایش در بیاد
SosSosSos
جناب پارس رايانه (البته كاش نام كاربري رو با نام خودتون انتخاب ميكرديد) از لينك زير اديتور معرفي شده را دانلود و استفاده كنيد!
اگر گاهي امكانات مورد نياز رو نداشت ميتونيد به راحتي اديتور را تغيير دهيد و هرزمان نياز به جدول بود از اون اديتور استفاده كنيد!
اين اديتور را به خاطر درخواست شما سرچ و معرفي كردم!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از شما آقای گنجی
این ادیتور برای سیستم جوملا 1.6 میباشد ولی سیستم من 1.5 هستش میخواستم نصب کنم ولی متاسفانه نصب نشد
باز هم از اینکه زحمت کشیدید و قرار دادید تشکر می کنم
با سلام
دوست گرامي من خودم هم از همين اديتور artofeditor استفاده مي کنم. خيلي راحت و سبک هستش.

در ضمن براي وارد کردن جدول در منوي بالا وقتي بر روي جدول مي زني در صفحه باز شده مي توني مشخصات جدول رو وارد کني و همچنين در بخش پيشرفته مي توني مشخص کني جدول از نوع راست چين يا چپ چين باشه. و همچنين نحوه قرار گرفتن جدول در قسمت چينش.

و همچنين بعد از ايجاد جدول در مطلب مي توني با راست کليک کردن بر روي جدول به منوي جدول و تنظيمات مربوطه دستيابي داشته باشي.
من خودم از اين جدول توي سايت خودم آوردم و اون رو محو کردم به طوري که فقط نوشته ها رو مي بيني با فاصله مناسب. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع