پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت سطوح دسترسی برای جوملا AceACL
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1297976250_1_e6361fe739.png] [تصویر:  1297977977_1_2063404b6a.png] [تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1322329666_1_ec8b2bdbde.jpg]

سلام و درود
توسط کامپوننت سطوح دسترسی AceACL نسخه رایگان برای جوملا 1.5 میتوانید سطوح دسترسی کاربران و مدیران سایت را تنظیم کنید !
به گفته سازنده این افزونه امکانات بیشتری نسبت به تنظیمات سطوح دسترسی جوملا 1.7 در اختیار شما قرار میدهد !

ویژگیهای کلیدی :
تنظیم تمامی سطوح دسترسی از یک صفحه
تنظیم قوانین
تنظیم سطوح دسترسی جوملا بوسیله ابزارها
وارد کردن سطوح دسترسی جوملا
و.....
نسخه رایگان این افزونه دارای کپی رایت بوده و نسخه های تجاری فاقد کپی رایت می باشد !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۶-۹-۱۳۹۰ ۰۴:۵۶ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر:  1297976250_1_e6361fe739.png] [تصویر:  1297977977_1_2063404b6a.png] [تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1322329666_1_ec8b2bdbde.jpg]

سلام و درود
توسط کامپوننت سطوح دسترسی AceACL نسخه رایگان برای جوملا 1.5 میتوانید سطوح دسترسی کاربران و مدیران سایت را تنظیم کنید !
به گفته سازنده این افزونه امکانات بیشتری نسبت به تنظیمات سطوح دسترسی جوملا 1.7 در اختیار شما قرار میدهد !

ویژگیهای کلیدی :
تنظیم تمامی سطوح دسترسی از یک صفحه
تنظیم قوانین
تنظیم سطوح دسترسی جوملا بوسیله ابزارها
وارد کردن سطوح دسترسی جوملا
و.....
نسخه رایگان این افزونه دارای کپی رایت بوده و نسخه های تجاری فاقد کپی رایت می باشد !

نحوه استفاده از این کامپوننت چطوره من نتونستم
سلام
آیا میشه بوسیله این افزونه برای سه سطح کاربری سایت یعنی مدیر و مدیریت و سوپر مدیر محدودیت در دیدن منوها گذاشت ؟
دوستان این یک افزون بسیار پیشرفته است اگر کمی با آن کار کنید متوجه می شوید
من فکر کنم تا یک هفته دیگر ترجمه آن را تمام کنم
شاید با فارسی کردن ان بهتر بتوانید با ان کار کنید
سلام
ترجمه افزونه چیشد ؟
درودبرشما
این تاپیک مربوط به 13 ماه قبله و برای جوملا 1.5
اگه جستجو بفرمایید میتونید ابزارهای جدید و به روزتری رو دیافت کنید
البته اینم لینک افزونه در جوملای جهانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳-۱۱-۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ عصر)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آیا کسی نسخه پرو این افزونه رو داره تجاریه البته

سلام جوملا Joomla 2.5 خودش امکانات حق دسترسی رو داره اما اگه از Joomla 1.5 استفاده میکنید ار پلاگین plg_inlineACL استفاده کنید (تجاری هست اگه گیرنیاوردی بگو بهت بدم)
اگر هم از Joomla 2.5 استفاده میکنی از plg_content_cdlockarticle کنید.
سلام
من نسخه پرو این افزونه رو می خوام اگه دارین ممنون میشم
میتونید از سایت سازنده اقدام به خرید بفرمایید

یا علی
لینک مرجع