پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگين تغيير پس زمينه اهورا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
امشب يه پلاگين دارم
اسمش رو طبق معمول گذاشتم اهورا
پلاگين تغيير پس زمينه اهورا
با اين پلاگين بدون نياز به تغيير در كد ها و فايلهاي قالب و فقط از طريق تنظيمات ساده پلاگين رنگ و تصوير پس زمينه را تغيير بدين.
بهترين كاربردش براي كساني هست كه ميخوان براي مناسبت ها و فصل ها رنگ و عكس بكگراند رو تغيير بدينو
اميدوارم به دردتون بخوره
[attachment=3035]
يكي از دوستان پ خ دادن و گفتن پلاگين خطا ميده.
من قبل از آپ كردن هركدوم از الحاقات اهورا اونها رو روي دوتا ورژن متفاوت روي هاست تست ميكنم و يكبار هم روي لوكال و در صورت صحت عملكرد اونها رو منتشر مي كنم.
بنابراين پيغام هاي خطا احتمالاً ريشه داخلي در سيستم خودتون داره و از الحاقات من نيست.
اما اگر باز مشكلي هست لطفاً يه اسكرين شات بگيرين و آپ كنين تا بررسي بشه.
مرسي كه پارس جوم رو انتخاب كردين
من هنوز افزونه که زحمتش رو کشیدید استفاده نکردم ولی این پلاگین هم برای این کار قابلیت های خیلی زیادی داره:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسي صدرا جان.
دقيقاً مثل هم هستند بدون تفاوت
موقع نصب این خطارو داد
نمی تواند فایل XML نصب جوملا را در بسته آن بیابد.
(۲-۹-۱۳۹۰ ۰۵:۴۸ عصر)majid33 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقع نصب این خطارو داد
نمی تواند فایل XML نصب جوملا را در بسته آن بیابد.

احتمالاً مشکل داخلی و از سیستم جوملای شماست چون من قبل از انتشار روی هاست و لوکال تست میکنم.
یه بار دیگه تست کنین
خطا ميده نمیتواند فایل XML را پيدا كند
درود
لطفاً‌ دانلود و تست كنين
مشكلي نداره
ببخشید این پلاگین چقدر قابل اعتماده؟ و آیا میشه روی قالب های مختلف مثلا Rtl نصب و فعال کرد؟
بله میشه ولی پیشنهاد میکنم تمام افزونه هایی که میخواید درسایت خودتون استفاده کنید
حتما قبلش روی لوکال تست کنید
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع