پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت درج مطلب از آر اس اس FeedGator
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اگر بخوام برامون فارسی کنید باید چه کنیم

یا اینکه یه اموزش کامل از تنظیمات بزارید و درجش که همه کاراشو بکنیم و فقط ادرسارو وارد کنیم

منتظرتون هستیم

لطفا یه کمکی بکنید
مارو
سلام
برای ترجمه افزونه در قسمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخواست کنید !

موفق و پیروز باشید Rose
ممنون خب اموزش کامل کسی نداره که بتونیم تنظیمات و... رو اوکی کنیم و فقط ادرس اضافه کنیم

منتظرتون هستیم

فارسی باشه اموزششا

منتظرتون هستیم
درود

برای ورود اتوماتیک خبر ها باید از CORN JOB استفاده نمایید.
در پنل مدیریتی این افزونه - تب پشتیبانی - تنظیمات ورود خودکار مطالب با استفاده از Cron
توضیح داده. اما من هنوز موفق به راه اندازی نشده ام.
سلام
من چند ماه با این افزونه کار کردم
میشه گفت کامله
برای کرون جاب یا انتقال اتوماتیک اخبار در پلاگین ها ، پلاگین متعلق به فید رو پیدا و زمان را به دقیقه وارد کنید مثلا اگه میخواین هر یک ساعت سورس اخبار رو چک کنه عدد 60 رو بزنید.
مشکل بزرگی که در این افزونه دیدم اینه که خیلی اوقات در زمان آوردن اخبار خیلی طول میکشه و گاها ناقص میاره
مورد دوم اینکه با اینکه تنظیمات واسه وارد کردن عکس ها هم داره اما هر کاری کرد نشد که عکس های اخبار رو هم ذخیره کنه و قابلیت لینک اونها رو برداره
با سلام خدمت دوستان عزیز
من این کامپوننت رو چند ماهه پیش از سایت جومینا دانلود کردم. البته اونجا جزء کامپوننتهای جوملا2.5 ذکر شده اما من، روی 1.5 نصب کردم و الان هم دارم باهاش کار می کنم کاملا فارسیه و تقریبا همه چیز توش آورده شده. اگر کمی باهاش کار کنید فوت و فنش رو یاد میگیرید
اینم هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع