پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قالب زیبای راست چین شده JV Pandy برای جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
JV Pandy همواره امکان داشتن یک سایت کاملا حرفه ای و قوی در کنار یک مدیریت و ترکیب بندی آسان را برای شما فراهم می سازد. شما براحتی می توانید آنگونه که دوست دارید تنظیمات صفحه ورودی سایت خود را تغییر دهید. در انتهای این قالب کاربران می توانند از طریق آیکن ها کاملا گرافیکی و متحرک به محیط اجتماعی مجازی شما مانند: یاهو و ... وصل شوند. شما می توانید از طریق این قالب امکان نظر سنجی را برای کاربران سایت فراهم آورید.
در بسته ارائه شده توسط مک دانلود، شما ماژول منو متحرک، ماژول اسلاید شو، ماژول خبر، ماژول پست های اخیر، بسته نصب سریع، بسته جدید وفایل های اصلی طراحی تصویر (تصاویر سایت با فرمت PSD یا همان فتوشاپ) :
JV Accordion Menu module
JV Headline module
JV Latest News
JV News module
JV Pandy Quicstart package
JV Pandy Source files
JV Pandy Template

را دارید.

مشخصات :

1- پشتیبانی از زبان فارسی

2- قابلیت راست به چپ شدن قالب و نوشته ها

3- تالار پشتیبانی

4- اسلاید شو

5- منو های متحرک از اجتماعات مجازی

6- سازش با مرورگر های Mozilla Firefox ، Opera 9 After ، Chrome GooGle ،Safari MacOS ، IE 7 After

7- قابلیت کم حجم کردن تصاویر و فایل ها

9- 26 ماژول برای نوشتن مطالب

10 - سه ستونه

11- قابلیت آپدیت شدن از طریق بسته نصب سریع

12- کد نویسی حرفه ای همراه با امنیت بالا (CSS ، PHP )

13- و ...

لینک دموی قالب : Corporate Joomla Templates - JV Pandy

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل های پیوست به دلیل تجاری بودن حذف شد !
سلام
با تشکر از لطف شما
متاسفانه این قالب تجاری است و در انجمن افزونه و قالب های تجاری قرار نمیدهیم !
سلام
آخهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این قالبو الآن چند ماهه رایگان گذاشته واسه دانلود منم دیدم بر نداشته خیال کردم حتما موردی نداره
شرمنده آقای گنجی.
ببنید دوست من
سایت هایی هستند که برای بالا بردن رنج و بازدید کننده حاظر هستند تا حاصل دست رنج دیگران را به صورت نال و یا اپن سورس کردن به حراج بذارند ولی خوشبختانه این انجمن و انجمنهای دیگر مخالف این امر بوده و جا داره از همه کسانی که حقوق موالفین را رعایت می کنند تشکر کنم
موفق باشیدRose
سلام اين قالب راهي براي دانلود نداره
چرا میتونید از سایت های وارز دانلود کنید.
یا اینکه برای مارکو پیام خصوصی بفرستید تا لینک دانلود براتون ارسال کنند.
لینک مرجع