پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نمایش آخرین مطالب سایت به صورت آکاردئونی با ماژول Aku Accordion
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود
توسط این ماژول رایگان میتوانید آخرین مطالب سایت را بصورت آکاردئونی در موقعیت یک ماژول نمایش دهید.

[تصویر:  1294148818_1_139137c44c.jpg]

میتوانید بخش و مجموعه دلخواه را جهت نمایش انتخاب کنید.برای نوشتن این ماژول فقط از جی کوئری استفاده شده.

[تصویر:  1294148936_1_0a1ea80371.jpg]

[تصویر:  1294148945_1_c5f000e297.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من این ماژول رو نصب کردم ، اتفاقی نیافتاد . فک کنم برای جوملا 1.5 نه؟
اگه کسی هست به من کمک کنه من برای نمایش مطالب به ماژولی مثل این نیاز دارم و.برای جوملا 2.5
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این مازول بر روی 2.5 نصب میشود؟
خیر ولی اگر بروزرسانی شده بود برای نسخه 2.5 یا 3.0 هم قرار میدهم.اما گویا سایت سازنده کلا منتقضی شده است.
این از شانس بد ما هستش اگه چنیین ماژول هستش ممنون مشم راهنمایی کنید.
در انجمن سرچ کنید چون جستجو زمان بره و اینکه آخرین مطالب رو نمایش هم بده مهم است.
کمی جستجو کردم اما مطمئن نیستم این بدردتون بخوره :

این ماژول هم مطالب رو بصورت آکاردئونی نشون میده.روی نامش برای دیدن دمو و دانلود کلیک کنید البته باید کمی با سی اس اس هاش کار کنید تا زیباتر بشه.
ممنون برادر این ماژول هم خوب بود دستت طلا ولی من دنبال این ماژول آخرین مطالب که در هیدر این سایت قرار گرفته است لازم دارم .

البته با عرض پوزش که این آدرس را قرار دادم .
فکر میکنم از جی ریویو استفاده شده است.
لینک مرجع