پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: دانلود کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا Akeeba Backup
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
برای کار با اکیبا بک اپ هیچ کاری نیازی نیست بکنید یا تغییری بدید.
فقط سئو رو فعال نکنید و وقتی روی هاست بردید سایت رو سئو رو فعال کنید.
درود
من به تنظیمات آکیبا دست نزدم میشه بفرمایید سئو چیه؟ پس من بدون هیچ تغییری از سایتم رو لوکال backup میگیرم و فایلش رو با ترم افزار Akeeba eXtract Wizard، زیپ میکنم و بقیه کارها رو هاست که به دوستان دردسر خواهم داد .ممنون از همگی که حوصله بنده حقیر رو کردید
فقط میخوام نتیجه کارم رو رو هاست ببینم میشه ؟
اولین بارم
ببینید در تنظیمات آکیبا میتونید انتخاب کنید بک اپ گرفته شده بصورت زیپ باشد چون بصورت پیش فرض پسوند فایل های بک اپ گرفته شده jpa است که مخصوص سیستم عامل مک می باشد و باید با نرم افزار Akeeba eXtract Wizard از فشردگی خارج و سپس زیپ کنید که کمی سخت میشود.
سئو هم بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که در انجمن آموزش جوملا در این مورد اموزش هایی موجود هست.
(۷-۳-۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه آقای پوردریایی من این آموزش رو برای دوستان قرار دادم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمن تشکر لینک خراب هست،لطفا اصلاح نمایید.Smile
لینک تصحیح شد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مرسی برای بک آپ گرفتن همون دو فایل اول کافیه برای این کار ؟
با سلام
من برای تبدیل jpa به zip از این افزونه akeba extract wizardاستفاده کردم ولی قسمت سو یه پسوورد میخواد لطفا راهنمایی کنید
سلام
شما میتونید در قسمت تنظیمات آکیبا فرمت خروجی خودتون رو انتخاب کنید تا دیگر نیاز به استفاده از این نرمافزار جانبی نباشه
همونطور که آقای عمرانی گفتند میتونید از تنظیمات خروجی ZIP یا JPA استفاده کنید .
ولی خود آکیبا یک اسکریپیتی داره به نام Akeeba Kickstart ، کافیه دانلودش کنید و یه فایل kickstart.php رو در کنار فایل فشردت بزاری ، مهم نیست چه پسوندی باشه ؛ خودش شناسایی میکنه و از حالت فشرده خارج میکنه ؛ بعد هم منتقلتون میکنه به صفحه نصب

همون فایل kickstart.php دانلود کردم و kickstart.php کنار اون فایل با پسوند jpa توی یه فولدر گذاشتم ولی اتفاقی نیافتاد من این فایلو از جایی دانلود کردم میخوام که به زیپ تبدیل کنم حالا من باید فایل پسوند jpa توی هاستم آپلود کنم یا کجا دقیقا بفرمایید لطفا با تشکر از شما
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع