پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: دانلود کامپوننت ساخت بسته های نصبی و پشتیبان گیری از جوملا Akeeba Backup
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
با سلام و تشکر از قبول زحمتتون

این کارا رو کردم. در نهایت وقتی مرحله آخر (finish) رو انجام میده دوباره برمیگرده به مرحله اولش یعنی check
چندبار این پروسه رو تکرار و در آخر index.htm رو پاک کردم ولی وقتی آدرس سایت رو می زنم خودش میره به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دوباره همون مراحل آکیبا...

با اجازه تون اطلاعات پنل رو براتون پیغام خصوصی می کنم.
متشکرم
دوست گرامي تنظيمات سايت رو اعمال کردم و برايتان ارسال کردم.
موفق و مويد باشيد
سلام
ممنون
ولی سایت کلا بهم ریخته است!
هیچی از قالب توش معلوم نیست!اینو از اینترنت سه جای مختلف چک کردم!
آقا اگه می تونید یه کاری کنید این سایت دیگه امروز کامل بالا بیاد...آبرومون رفت!!!!
از Akeeba Kickstart چگونه باید استفاده کنم که بتوانم فایل بک آپ را اکسترکت کنم؟!؟!
درود به همه دوستانJoomla 1.5
من همه تاپبک های بالا رو مطالعه کردم ولی یه سئوال برام باقی مونده یا چند سئوال
من تمام سایت رو لوکال هاست کار کردم و از کامپوننت akeeba backup رو نصب کردم حالا مستقیماً بایستی از سایت رو لوکال backupبگیرم و یا اینکه تنظیمات از قبیل تغییر فایل htaccess.txtو فایل configuration.phpو ... روی دیتابیس تغییراتی رو اعمال کنم که دوستان بهتر از من بلدن و بعد backup بگیرم
لطفاً دوستان راهنمایی کنن من اولین بار هست که میخوام سایتم رو هاست قرار بدم.
InloveInloveRoseRoseRose
در لوکال امکان اینکه شما سئو رو فعال کنید ممکن نیست.البته هست ولی با ترفند.
شما کارهای اصلی رو انجام بدید و سپس با اکیبا بک آپ از اون یک فول بک اپ بگیرید و بعد منتقل کنید به هاست و سپس نصب کنید.
در تنظیمات اکیبا پسوند زیپ را برای فایل های بک اپ انتخاب کنید و فول بک اپ هم بگیرید که معمولا بصورت دیفالت روی فول بک اپ هست.
بعد از اینکه سایت رو رو هاست نصب کردید سئو رو فعال کنید و کارهای لازم رو انجام دهید.
در مورد فعال سازی سئو اموزش هایی در انجمن موجود است.
درود
منظور از کارهای اصلی چیه ؟ میشه توضیح بدید.
منظور از کارهای اصلی ایجاد مجموعه ها و مطالب و ویرایش قالب و کارهایی که میشه براحتی در لوکال انجام داد است.
درود به همه دوستان
Joomla 1.5Joomla 1.5Joomla 1.5Joomla 1.5
من تمام کارهای از قبیل فرمایش حضرتعالی رو بطور صحیح انجام دادم فقط سئوالم این هست که تغییر فایل htaccess.txtو فایل configuration.phpو ... رو اعمال کنم بعد backup بگیرم یا لازم نیست و akeebabackup انجام میده
سلام دوست عزیز.
من کامپوننت فارسیش رو استفاده کردم مثل شما هم بار اولم بود منتها هیچ مشکلی پیش نیومد درضمن همه تنضیمات رو هم خود کامپوننت انجام میده و نیازی نیست شما کاری بکنید تنها فایل زیپ رو رو لوکال آپلود بعد اسکترکت کنید همین . بارفتن به آدرس سایت مراحل نصب شروع میشه به همین راحتی.
تمامی مطالب رو گفت اما خودم برای بک آپ گیری و نصب روی هاست دستی عمل میکینم بدین صورت که از تمامی فایلها یک کپی میگیرم بعد دیتابیس رو اکسپورت میکنم سپس رو هاست یه دیتا بیس میسازم فایل دیتام رو توش اکسترکت میکنم حالا با کپی کردن فایلهام رو پوشه روت هاست و تغییر مشخصات اتصال دیتابیس در فایل configuration کار تمام هست.

پیچیده شد نه!!

فرصت کردم به صورت کامل و تصویری می زارم چون به نظر شخص خودم بهتر از نصب کامپوننت جواب میده چون برای تمامی ساتها کاربرد داره نه فقط جوملا
اخ ببخشید یادم رفت برای اینکه مراحل نصب انجام بشه باید حتما یه دیتابیس تو هاست بسازید و یه کاربر بهش معرفی کنید که یکم سخته اما آموزش تصویریش زیاده می تونید تو گوگل بزنید آموزش ساخت دیتابیس در cpanel. مشخصات دیتابیس رو تو همون مرحله که ازتون تو لوکال می خواست خواهد خواست که باید وارد بکنید.
بفرما اینم یه آموزش توپ Inlove

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع