پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول منو سایدبار(کناری)پارس جوم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود
توسط این ماژول میتوانید یک منو باز شو بسیار زیبا در سایت خود ایجاد کنید.همچنین قابلیت سفارشی سازی از طریق ویرایش سی اس اس را دارا میباشد که در مدیریت ماژول قابل دسترسی است.
این ماژول را میتوانید در موقعیت های چپ یا راست قالب به راحتی استفاده کنید.

[تصویر:  1293739324_1_e80dfd0685.jpg]

اين افزونه در سايت سازنده دمو ندارد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

BravoBravoBravoBravo
آقای گنجی من سایت سازنده افزونه رفتم اسلاید شو خیلی جالبی داشت .
اگر وقت داشتید نمونه این اسلاید شو رو برای دانلود قرار بدید.
Rose
من چندین بار سایت سازنده را جستجو کردم و فکر میکنم تمامی افزونه های رایگانش رو معرفی کردم .
باسلام

آیا این ماژول در جوملا 1.7 کار می کند.

باتشکر
فکر نکنم کار کنه !!
خیر و فکر میکنم دیگر در سایت سازنده هم موجود نباشد حتی نسخه جوملا 1.5 آن
لینک دانلود خراب شده لطفا بررسی کنید
من برای تست دانلود کردم و مشکلی موجود نبود.دوباره دانلود کنید.
باسلام
اقای گنچی عزیز ایا ممکن است تغیراتی در این منو اعمال کنید مثلا نوشته های روی ان را حذف کنید و به گونه ای در بیاید که فقط در کنار صفحه به طور ثابت قرار بگیرد و حالت کشویی نداشته باشد چون با توجه به قالب سایت من هنگام باز رفتن موس روی ان تا وسط قالب باز میشود ولی اگر ثابت کنار صفحه باشد و با صفحه بالا و پایین شود بسایر خوب میشود ... اگر ممکن است این اقدام را انجام دهید با تشکر از شما
میتونید از منوهای دیگر استفاده کنید.اینکار امکان پذیر هست ولی زمان بر هم هست و باید ماژول ویرایش بشه.وی تم منو سایدبار داره اون رو هم تست کنید.
البته من نمیدونم چرا شما با جوملا 1.5 کار میکنید اون هم در صورتی که از رده خارج شده و هیچ پشتیبانی ازش نمیشه و باگ های زیادی داره که ممکنه براحتی هک بشه.
لینک مرجع