پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در علامت زیر منو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
داخل سایت یه منو فقط زیر منو داره
که یه مثلث کوچیک روی نوشته افتاده
هرچی میگردم پیدا نمیکنم کجاست که بتونم جا به جاش کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
درود
من ماژولش رو دانلود کردم و از فشردگی خارج کردم و در پوشه ماژول در مسیر زیر :

کد:
Maximenu CK - Joomla 3.x\mod_maximenuck_8.2.19_j3\themes\css3megamenu\css

در فایل maximenuck_rtl.php و در خط 162 تعریف اینگزینه شروع شده و شمامیتونید ویرایش کنید.من کد رو براتون گذاشتم :

کد:
/* arrow image for parent item */
div#<?php echo $id; ?> ul.maximenuck li.level1.parent > a:after,
div#<?php echo $id; ?> ul.maximenuck li.level1.parent > span.separator:after {
    content: "";
    display: block;
    position: absolute;
    width: 0;
    height: 0;
    border-style: solid;
    border-width: 7px 6px 0 6px;
    border-color: #EEEEEE transparent transparent transparent;
    top: 7px;
    left: -4px;
}

مسیر این فایل در سایت شما هم هست :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لاین اول کد این است content: ""; که فکر میکنم نشون میده شما میتونید از تنظیمات ماژول تغییرش بدید.من خیلی وقته استفاده و تست نکردم اگر فرصت شد من چک میکنم براتون البته بد نیست راهنمای خود سازنده هم چک کنید.
ضمن اینکه ارسال قبلی من رو میخونید در ادامه عرض کنم من پلاگین params این ماژول را پیدا کردم و نصب کردم و دقیقا در اون میشه تغییر داد.متاسفانه این پلاگین تجاریه ومنم از سایت های وارز روسی دانلود کردم و فقط چک کردم و نمیشه اعتماد کرد روی سایت نصب کرد.ولی اگر خواستید بگید براتون لینک دانلودش رو بفرستم دانلود کنید.
اگر تونستید اون رو بخرید و استفاده کنید البته از سایت سازنده نه سایتهای فروش افزونه چون معمولا اونها هم از سایت های وارز دانلود میکنند و میفروشند.

اینم تصویری از تنظیمات اضافه شده بعد از نصب پلاگین :

[تصویر:  1566826761_1_714dcfb4c2.png]
سلام
اقای گنجی مشکل سایت های وارز چیه؟ ایا بسته های نال شده مشکلات امنیتی هم ممکنه داشته باشه و تا ب حال چیزی پیش اومده در این مورد؟
فایروال نمیتونه مشکلات رو تشخیص بده؟
سلام
فکر کنید یک افزونه یا قالبی که مثلا صد هزارتومن قیمتشه، رو بیان رایگان در اختیار شما قرار بدن، خب هدف از این کار چی میتونه باشه؟ از من و شما خوششون اومده که یه نرم افزار پولی رو رایگان بدن به این و اون؟
خب صد البته که نه کسی دلش نسوخته، باید ببینید هدف از اینکارها چی میتونه باشه؟
این وبسایت های وارز میاند کلی کد بصورت مخفی توی افزونه ها جاسازی میکنند به هدف هک کردن و بدست آوردن اطلاعات سایت، و یا به هدف تخرین سئوی سایت و گرفتن بک لینک به سایتهای دیگه.

البته دومورد برای خود من پیش اومده، سالها قبل بخاطر استفاده از افزونه و قالبهای نال شده دوبار سایتم هک شد.
اطلاعات بیشتر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمنا سوالتون رو لطفا توی مبحث جدا بپرسید
خب اگه امکانش هست موضوع رو جداسازی کنید چون من اینجا پرسیدم و دیگه دسترسی برای جداسازیش ندارم!

در مورد ارائه قالب های تجاری ب صورت رایگان یک منطق دیگه هم هست
سایتی ک قالب ها رو رایگان ارائه میده اونم قالب های تمام شرکت ها رو.. این سایت قطعا ب شهرت جهانی دست پیدا میکنه
ک این یکی از پارامتر های مهم در کسب و کاره حالا ب هر طریقی
رایگان ارائه دادن محصولات دلیل قطعی برای هک و نفوذ نیست اگرچه احتمالات رو باید در نظر گرفت

مشکلات اخلاقی و غیر قانونی ک عرض کردید جالبه و ب هر حال حق شرکت ها این وسط پایمال میشه
و این وسط نمیدونم دیلی فعالیت این وب سایت ها چیه وقتی کارشون غیر قانونیه؟ یعنی شکایتی از طرف شرکت ها علیه این وب سایت ها نمیشه؟

البته مشکلی ک وجود داره اینه ک تهیه قالب ها از سایت های خارجی برای ما ایرانی ها گرون تمام میشه و از طرفی هم اگه بخوایم ب فروش هم بذاریم دیگه الان این شبهه وجود داره ک ایا قالب واقعا اوریجینال هست یا نسخه نال شده!

یک موضوع دیگه اینه ک بعضی قالب ها مثلا برای افزونه خاصی شخصی سازی شده، همون قالب رو بعضی افراد دریافت می کنن و برای افزونه دیگه ای شخصی سازی می کنند، من فکر نمی کنم برای این کار کسی قالب اوریجینال رو خریداری کنه
بنابراین حتی محصولات ایرانی ک استفاده می کنیم احتمالا بیس کار روی یک قالب نال شده هست

مساله دیگه اینکه برای مثلا قالب های جوملا با بروزرسانی هسته مشکلات احتمالی خود هسته جوملا برطرف میشه، اگه فقط برسی کدهای خود قالب رو کسی بتونه انجام بده دیگه مشکل استفاده از قالب حل میشه و افزونه هایی هم ک نیاز نداریم میتونیم غیر فعال کنیم و نسخه های سالم رو جایگزین افزونه هایی ک لازم داریم کنیم
(منظورم فقط برای استفاده از قالب و استایل هاش بود تو این مثال)
من طبق همون گشتم پایینم پیدا کردم
ممنون
درود
بله شما میتونید با تغییر اون کد آیکن را ویرایش کنید.اگر ویرایش کردید ونتیجه بخش بود برای دیگر دوستان هم در این تاپیک منتشر کنید.
باتشکر

----------------------------------

در مورد سایت های وارز مثلا این سایت رو ببینید :

تقریبا لیست کاملی از الحاقات جوملا در اون هست. و جالبتر اینه برخی سایتهای فروش افزونه هم من چک کردم بعد از اینکه این سایت افزونه ای رو منتشر میکنه اونها هم بروز میکنند یعنی این امکان هست اونها از این سایت ها برمیدارندو برای مشترکین میزارند.البته من تایید نمیکنم ولی ممکن هست اینطور باشه چون لیست های افزونه های سایت ها تقریبا با هم یکی هست.حالا ببینید چه بلایی داره سر طراحان سایت مخصوصا ایرانی میاد.

برای نمونه در برخی افزونه های سایت مافیا اسکریپت نام منتشر کننده ای هست با نام GANJAPARKER . حالا شما در نت در موردش سرچ کنید.هرکی از افزونه هاش استفاده کرده سایتش با مشکل روبرو شده.
برخی فکر میکنند میتونند کدهای افزوده شده به الحاقات وارز را پیدا کنند ولی متاسفانه غیر ممکنه بشه همه کدهای اضافه شده در افزونه هارو پیدا کنید.
آقای پوردریایی در مطلبی که خودشان تهیه و منتشر کردند و لینک دادند این موارد رو خیلی خوب توضیح دادند.

در آخر بزرگترین مشکل هاستینگ ها هم با همین افزونه های وارز است از جمله هک شدن سایت ها ، ارسال میلیون ها ایمیل اسپم و...
لینک مرجع