پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: حذف آیکن شبکه های اجتماعی در قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام در وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوون پایین سایت می خوام آیکن شبکه های اجتماعی رو حذف کنم ، چه کنم ؟ از CSS هست ؟ چون از مدیریت که چیزی پیدا نکردم حتی در مدیریت قالب هم فقط می شد لینک رو درست کرد ولی آیکن ها رو نمیشه حذف کرد تا نشون نده

[تصویر:  6q3k_2019-07-08_194325.jpg]
سلام
فیلد لینک رو خالی کنید ایکن نمایش داده نمیشه%
سلام فیلد رو خالی کردم و ذخیره و بستن رو زدم ولی دیدم انجام نمیشه و مجدد رفتم وارد مدیریت شدم دیدم دوباره همون عنوان ها پر شده توش
سلام میتوند در فایلهای قالب <div class="social"> رو پیدا کنید و مواردی مورد نیازتون رو حذف کنید.

درصورت تمایل در خصوصی دسترسی سایت و هاست را ارسال کنید و مشخص کنید دقیقا قراره چه مواردی حذف بشه براتون انجام میدم.

موفق باشید
سلام امروز صبح براتون فرستاد پیام خصوصی Rose
سلام
ایکن ها حذف شدند

این تکه کد
کد:
<div class="social">
                            <ul>
                                <li><a href="<?php echo $this->params->get("social1");?>" id="facebook"></a></li>
                                <li><a href="<?php echo $this->params->get("social2");?>" id="twitter"></a></li>
                                <li><a href="<?php echo $this->params->get("social3");?>" id="google"></a></li>
                                <li><a href="<?php echo $this->params->get("social4");?>" id="rss"></a></li>
                            </ul>
                        </div>

از خط 168 فایل index.php قالب حذف شد.
سلام
دوستان من میخوام آیکن اضافه کنم به سایتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه اینکه حذف کنم . ولی اینجایی که شما گفتید رفتم پیدا نکردم!!!

پست ویرایش شد./ سلیمانی
وردپرس پشتیبانی نمیشه در انجمن های مرتبط به دنبال پاسخ سوالتون باشید.
لینک مرجع