پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تغییر بک گراند بخش لوگو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام

بالای سایت من موقعیتی وجود داره برای نمایش لوگو که از طریغ مدیریت قالب میشه یه تصویر با هر فرمتی رو اونجا قرار داد...

حالا این بخش دارای یه بک گراندی هستش که سفید رنگه ولی من میخام بالا و پایینش نواری ابی رنگ داشته باشه ( دکمه ها بالا پایین نوار ابی دارند )

این تصویر فعلی هست که من هر چقدر تصویر لوگو رو بزرگ تر کنم باز توش کوچیک نمایشش میده :
[تصویر:  2w68_untitled.jpg]

اما من میخام دقیقا این جوری بشه :

[تصویر:  ni9b_captuare00.jpg]

من میدونم که لوگو رو باید بدون نوار ابی توی کادر بزارم ولی خود کادر رو ( پس ضمینه ای که لوگو توش قرار میگیره) بصورت نوار ابی در بالا پایین کنم...

کسی میتونه توی این مورد راهنمایی بده ؟

چرا لوگو رو بصورت عكس و با همون كادرا درست نميكنيد تو فتوشاپ و بذاريد تو موقعيت ؟
بعد يه موردي هم هست از افزونه web developer ميتونيد استفاده كنيد اينجوري كه روي مرورگر نصب ميشه بعد تو سايت هر موقعيتي كه ميخاين رو روش كليك راست ميكنيد و گزينه inspect elements رو انتخاب ميكنيد همه دستورات css اون موقعيت رو نشون ميده مثل اندازه و رنگ و اينا ....و فايلي هم اون دستورات توش هست رو ميگه و شما ميري تو قالبت تو همون فايل و همون قسمت و اون دستورات رو به دلخواه تغيير ميدي
خيلي افزونه خوبيه و يكمي كه سايت ميسازيد متوجه ميشيد بدون اون نميشه كار كرد
اميدوارم به كارتون بياد
لوگو رو بصورت عکس درست کردم موضوع این بود که کادر پشتش سفید بود من هرچی عکس رو درست میکردم میفتاد توی کادر پشت سفید که اون کادر رو توی پوشه php پیدا کردم و کد های منو هارو پیدا کردم کپی کردم جاش اوکی شد...یعنی همون پس ضمینه دکمه هارو گزاشتم پس ضمینه کادر لوگو و اوکی شدInlove

این برای ویندوز هستش یا روی جوملا نصب میشه ؟ اگر امکانش هست ادرس دانلودش رو بدین خیلی بدردم میخوره ممنون
بصورت پیشفرض خود مرورگرهای پیشرفته مثل فایرفاکس و کروم دارند، نیازی به نصب چیزی نیست مخصوصا برای کروم، ولی فایرفاکس افزونه ش رو نصب کنید شاید از پیشفرض خودش بهتر باشه
لینک مرجع