پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: راهنمایی درباره کد استایل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام من در سایتم کدی در قسمت خانه گذاشته شده که مجموعه ای رو بصورت اخبار با تصویر نشون می ده اما یه راهنمایی می خوام فقط تعداد 5 عدد رو نشون می ده و هرکاری کردم نتونستم مشکل رو پبدا کنم هر متنی که داخل اون مجموعه می زارم رو نشون نمی ده اگر امکانش هس راهنمایی کنید

<div class="box-mc">
<h3 class="modtitle">اخبار سایت</h3>
<p>&nbsp;</p>
<div class="content" data-anijs="if: scroll, on:window, do: fadeInUp animated, before: scrollReveal">[yt_carousel source="category: 97" style="0" items_column0="4" items_column1="4" items_column2="3" items_column3="2" items_column4="1" margin="0" image="yes" image_height="224" image_width="295" title="yes" title_link="yes" title_limit="50" intro_text="yes" intro_text_limit="120" color="#898989" background="#2D89EF" title_color="#898989" arrows="yes" arrow_position="default" pagination="no" autoplay="no" hoverpause="yes" lazyload="no" loop="no" delay="4" speed="0.35" ]</div>
</div>
دمویی بذارید. این تیکه کد چیزی که مربوط به سمت کلاینت باشه نداره. این متن طولانی تنظیمات ماژول
yt_carousel
هست. باید کد خروجی سورس صفحه رو ببینیم تا مشخص بشه مقادیربه درستی به خروجی ارسال میشه و اصلا مشکل از کجاست
لینک مرجع