پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: حذف کامل رد پای جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان

من میخوام به طور کامل و واقعی تمامی قسمت هایی که نشون میده سایت جوملایی هست رو حذف کنم حتی افزونه wapplayzer .

حتی دیگه نمیخوام آپدیت جوملا رو نمایش بده یا اینکه در مدیریت قسمت تعمیر و نگهداری باشه

خلاصه نمیخوام به هیچ عنوام قابل تشخیص باشه

خیلی سرچ کردم یه چیزایی هم پیدا کردم اما یا کامل نبودن یا به روز نیستن

ممنون میشم همکاری کنید و یه مطلب ارزشمند بزارید .

باتشکر فراوان
دوست محترم . امکان این کار نیست شما هر بلایی سر سایت جوملایی بیارید من با یک درخواست متوجه می شم وب سایت شما جوملاست . نحوه ساختار . لینک ها از جمله منو ها - نحوه سورس صفحات . متا ها . مسیر افزونه های نصبی
لینک های مربوط به سی اس اس و ...
انقدر پارامتر هست که نمی شه . چون سیستم اینطور درست شده. ساختار سیستم ام وی سی درست شده مثلا . نحوه پلاگین نویسی ها توی اون به این صورته
نحوه درخواست های ارسالی به سایت به یک نحو خاص جوملایی هست

به نظر شخصی من امکان پذیر نیست کاربر جوملا کار یاشه می فهمه
سلام
اگر دلیل خواستتون مشخص باشه بهتر میشه کمکتون کرد

اما بطور کلی یا میخواین کارفرا نفهمه و یا میخواین هیچ کس نفهمه که سایتتون جوملاست.

برای کارفرما و مشتری که میتونید یه قالب مدیریت کاستوم شده درست کنید و همینطور که قالب سایتتون توسط CSS قابل ویرایشه قالب مدیریت هم همینطوره و میتونید کاملا تغییر یا براش قالب بسازید.

اما برای اینکه هیچکس نفهمه غیر ممکنه نیست ولی با یه افزونه اونم برای خود جوملا این کار غیر ممکنه هر کس سایتتون رو مثلا با این سایت اسکن کنه متوجه میشه سایتتون جوملاست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و از اونجایی که جوملا سورس بازه میتونید با تغییرات اساسی کاری کنید که اون موضوع هم قابل تشخیص نباشه. اگه php کار کرده باشید با یه نگاه متوجه میشید که باید چه چیزهایی تغییر کنه.
من میخوام حداقل در ظاهر هیچ جایی ردپایی از جوملا نباشه .

ممنون میشم راهنمایی های عملی بکنید

باتشکر
سلام مجدد

من از قسمت هایی که میخوام حذف بشه اسکرین شات گرفتم و با خطوط قرمز مشخص کردم .

میدونم ممکنه زیاد به درد سرتون بندازه اما مطمئنم مشکل خیلی از دوستان دیگه هم هست و انشاالله حل میشه .

ممنون میشم هر کدوم از اساتید تا جایی که میتونن دریغ نکنن و مشکل بنده و خیلی های دیگه رو حل کنن .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این مشکل همه نیست ما همه از جوملا به صورت رایگان استفاده میکنیم و به استفاده از جوملا افتخار میکنیم
دلیلی برای پنهان سازی جوملا نمیبینیم
اگر بخاید تمامی شواهد جوملایی رو از بین ببرید باید در کل هسته جوملا دست ببرید که کار عاقلانه ای هم نیست

ابتدا افزونه ی beybey genarator رو نصب و فعال کنید
از بخش پلاگینها پلاگینهای زیر رو غیر فعال کنید
آیکن های سریع - اطلاع رسانی نسخه ی جوملا!
آیکن های سریع - اطلاع رسانی از نسخه ی جدید افزونه ها
آیکن سریع - بررسی نسخه PHP
نصب - نصب از وب سایت

برای خذف لوگو و برندها یکی از این افزونه ها رو نصب کنید
Admin Branding by JK
Administrator Brand Remover
CBX Admin Branding
متوجه خواسته شما شدم
مواردی رو که خواستید به راحتی میتونید حذف و ویرایش کنید و میتونیم بهتون دقیقا بگیم باید کجا رو ویرایش کنیم

فقط قبلش چند قالب مدیریت جوملا رو نصب و فعال کنید ببینید نیازتون مرتفع میشه یا نه مثل این

در سطح نت قالب های زیادی هست میتونید تست کنید.
سلام ممنونم از توجه تون خیلی لطف کردید

اتفاق همین قالبی که معرفی کردید رو روی سایتم نصب کردم

اما مواردی که من اشاره کردم تقریبا هیچ کدوم با تعویض قالب مرتفع نمیشن و باید کد ها تغییر کنن

ممنون میشم بازم بنده رو راهنمایی کنید
موارد زیاد هست میتونید با پیدا کردن کلاس هاش و جستجو در کدها به نتیجه برسید

مثلا برای ایکن گوشه قالب isis به مسیر administrator\templates\isis برید و خط 132 این و پاک کن
کد:

<a class="admin-logo" href="<?php echo $this->baseurl; ?>"><span class="icon-joomla"></span></a>

یا مثلا برای مورد چهار هم پلاگین های آپدیت جوملا رو خاموش کنید از بخش پلاگین ها

و همینطور این پلاگین ها

[تصویر:  1507825323_499_91ca27039e.jpg]
من هر چی یادم بیاد در این خصوص همینجا میگم

برای لینک سری و خیلی موارد دیگه که در حقیقت ماژول های بخش مدیریت هستند

[تصویر:  1507926262_499_fe01c0ff82.jpg]
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع