پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در تنظیمات اولیه seo جوملا 3
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود بر اساتید

یه سایت با جوملا سه برای دوستان راه اندازی کردم که تو "یونیک زبان دوم" و " mod_rewrite " با مشکل مواجه شدم...

لینک هایی که نام مستعار فارسی دارن صفحه را بدون استایل اجرا میکنند... خیلی تو گوگل سرچ زدم چیزی پیدا نکردم.....
درود
لطفا آدرس سایت را قرار دهید.
وب سرورتون رو هم حتما چک کنین. اصولا جوملا با سرورای ویندوری سر این مسئله مشکل داره
وب سرویس apache لینوکس
خودم فکر میکنم مربوط به نسخه php باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ینی کسی اینجا هم نمیتونه مشکل منو حل کنه؟؟؟؟؟
به خیلی چیزا ممکنه ربط داشته باشه.
اینکدینک فایل های جوملا همه باید utf8 باشند.
در تنظیمات کلی گزینه استفاده از نام مشتعار یونیک رو روی بله قرار دهید.
فایل اچ تی اکسز رو از جوملا 3.8 خام بردارید و جایگزین کنید و چک کنید.
دیتابیس جوملا هم باید utf8 باشد.
مطمئن نیستم ولی ممکنه بخاطر تنظیمات لایت اسپید هم باشد چون در سرور شما وب سرور لایت اسپید هم استفاده میشه.
سپاسگذارم جناب گنجی مشکل از فایل htaccess بود که با جای گزین فایل مربوطه با جوملا 3.8 برطرف شد...
سپاس فراوان
دوستان ما هم توی تنظیمات سئو سایتمون مشکل داریم . کسی اطلاع داره یه کمک کنه ما هم سایتمون بهینه بشه ؟
آدرس سایتمون اینه ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این صفحه هم برامون مهمه

پست ویرایش شد./ سلیمانی
سایت شما با پرستاشاپ هست اینجا فقط از جوملا پشتیبانی میشه لطفا در انجمن های مرتبط به دنبال پاسخ سوالتون باشید.
لینک مرجع