پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: captcha در فرم ورود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من میخوام در منو ورود به سایت captcha نمایش داده بشه گویا captcha جوملا فقط برای ثبت نامه. خیلی هم دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم کسی راه حلی براش داره؟
ببخشید من چندتا صفحه رو باز کرده بودم پاسخ اشتباهی رو اینجا نوشته بودم ... !

یکی از دلایلی که این ویژگی بصورت پیش فرض وجود نداره بخاطر اینه که تا وقتی که کسی توی سایتت ثبت نام نکرده خب کسی هم نمیتونه وارد سایت بشه ، برای اینکه ثبت نامتون امن تر باشه از کپچا استفاده میشه ، خب وقتی یه ثبت نام امن انجام شد دیگه دلیلی برای استفاده اون برای ورود نیست .
هرچند شاید افزونه های ثالثی باشند که این ویژگی رو داشته باشن

مطلب زیر رو هم ببینید ، بصورت دستی اینکار رو با اضافه کردن کد به فرم ورود انجام دادن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویدئوی زیر رو هم میتونید ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

من هم این مشکلو داشتم تو یه سایت آموزش دیدم انجام دادم برای من فعال شد مشکل من کرک اکانت بود برای همین کپچا رو تو فرم ورود فعال کردم اگه کسی راه کار دیگه ای بلد هست لطفا راهنمایی کنید .

لینک مرجع