پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین اضافه کردن محتوا با استفاده از آر اس اس E-Content
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  1293437950_1_bf3dd3a686.png]

سلام و درود
اگر میخواهید سایت خود را هر روز بروز رسانی کنید ولی وقت و حوصله کافی برای نوشتن مطالب ندارید میتوانید از این پلاگین استفاده کنید.این پلاگین محتوا را از آر اس اس و صفحات اچ تی ام ال گرفته و در بخش و مجموعه مورد نظر شما قرار میدهد.البته من تست نکردم ولی در صورتی که درست و کامل عمل کند میتواند بسیار مفید باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه داشته باشید که این افزونه شامل دو پلاگین میباشد.یک افزونه برای اضافه کردن محتوا به جوملا و دیگری برای کامپوننت K2 میباشد.همچنین در سیت سازنده توضیحات بسیار کانلی در مورد این پلاگین داده شده.
سلام این طرز کارش چجوریه؟ میشه اموزششو بزارین
من نصبش کردم ولی چیزی ازش نفهمیدم
این افزونه دارای یا کامپوننت هم هست که تجاری است و مجبور شدم حذف کنم ولی میتونید در سایت های وارز پیدا کنید و استفاده کنید !
اگر پیداش کردم چون باید تاپیک رو کلا حذف میکردم براتون ارسال میکنم !
لطفا کامپونننت روارسال کنید
من یک لینک برای شما ارسال کردم اگر درست باشه !
ولی با جستجو همیشه خودتون میتونید پیدا کنید !
لصفا آموزش این افزونه را بزارید...Joomla 1.5
آقای گنجی سلام
میشه لطف کنید کل این سیستم رو برای من میل کنید
منظورم با کامپوننتش هست که میفرمایید تجاریه
ممنون میشم
یک نسخه که من پیدا کردم میتونید از لینک زیر دریافت کنید !
سلام آقای گنجی اگر لطف کنید آموزش تنظیم کدن اونم بزارید ممنون میشم
لینک توضیحات و دمو خراب است
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع