پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: كامپوننت سوالات متداول براي جوملا 1.6 و 1.7 (با امكان پرسيدن سوال) - پارسي
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  1314038614_1_c57ae59365.jpg] [تصویر:  1314038713_1_8c96276c14.jpg] [تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png]

سلام
كامپوننت faqBook رو قبلا تو تاپيك زير معرفي كردم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخرين نسخه كامپوننت كه براي جوملا 1.6 و 1.7 ريليز شده رو تو اين تاپيك تقديم ميكنم.
دستتون درد نکنه
دوست عزيز
براي تشكر كردن از دكمه تشكر استفاده كنيد
سلام
من خیلی مبتدی هستم و به تازگی و برای اولین بار جوملا رو روی لوکال هاست نصب کردم
که سایت دلخواهم را تا جایی که ممکنه به سلیقه خودم طرااحی کنم وبعد هاست و دامین تهیه کنم و..
این کامپوننت را روی قالب ca_cloudbase2_j17_bundle نصب کردم اما بعد نصب و اجرا و..
وقتی وارد صفحه اصلی میشم یه سری مشکلات پیش میاد
مثلا وقتی سوالات پرسیده شده را روشون کلیک می کنم پاسخشون نمایش داده نمیشه
در فحه بعد از نصب کامپوننت برای کاربر هیچ گزینه ای به وجود نمیاد که بتونه سوالاش را بپرسه و...

به عکس زیر دقت کنید توضیحات جزئی تر را درونش نوشتم لطفا راهنمایی کنید

[تصویر:  1eo8msdq26meked4gav9.jpg]
سلام
اين افزونه چون ايجكسيه ممكنه با ساير افزونه ها تداخل ايجاد كنه. اگه دموي آنلاين ميداشتين، بهتر ميشد بررسي كرد.
در ضمن ساخت مجموعه و زيرمجموعه و نمايش سوالات تو زير مجموعه ها يخورده قلق داره كه تو تاپيك نسخه قبلي اين افزونه در موردش توضيح داده بودم
من اینو نصب داشتم دیدم ورژن جدید اومده پاک کردم اینو زدم الان دیگه قسمت پرسش جدید هرچی کلیک میکنم باز نمیشه تا سوال جدید پرسیده شه اینم ادرس سایته دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان پاکم میکنم و ورژن قبلی رو میزنم اونم اینطوری میشه
احتمالا افزونه ای نصب کردید که کانفلیکت میکنه
افزونه هایی که از jquery استفاده میکنند رو غیر فعال کنید و تست کنید
با عرض سلام و خسته نباشید

همه چیز اوکی هست فقط سوالات در سایت به صورت چپ چین قرار میگیرند. راهی برای حل این مورد نیست؟
بله
شما دمو قرار دهید تا دوستان راهنمایی کنند
با تشکرRose
سلام چطوری میتونند کاربرا سوال کنند یا امتیاز بدهند مال من فقط سوال وجواب را نشون میده؟:j17:
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع