پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

joomla 3.0
این قالب و یا قالبی شبیه به این میخواستم برای جوملا3

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما
این قالب خیلی ساده است
شاید اگر به دنبال قالب های به روزتر باشید بهتر باشد
مثلا قالب های شرکت اسمارت ادان و یا شیپ 5 و ...

شاد باشید و شادی بخش دیگران
جناب محرم پور توضيحات رو دادند ...
اين قالب خيلي ساده است و حتي واكنش گرا هم نيست ...

قالب Zmash به همراه بسته كامل نصبي رو ميتونيد دانلود كنيد - رسپانسيو هم هست - فقط بايد Less رو غيرفعال كنيد براي راست چين شدنش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  responsive.png]

مخصوص وبلاگ نويسي هست - همراه با تمام افزونه هاش

قالبي شبيه اوني كه خودت هم ميخاي با اين نرم افزار آرتيستير ميشه راحت ساخت اگه مثل من بلد نيستيد قالب طراحي كنيد
خدا خیرت بده Pourdaryaei

چه نرم افزار جالبی هستArtisteer
آرتیستیر فکر میکنم کدهایی که تولید میکنه زیاد جالب نیست و یذره شیر تو شیره...

برای ساخت قالب پیشرفته جوملا از افزونه های زیر استفاده کنید بهتره

SP Page Builder

Balbooa Gridbox

Quick Page Builder
سلام خدمت دوستان
قصد دارم قالب وبسایت خودم رو از پایه بسازم ولی خب با کمی تغییرات تا هم گرافیک بهتری داشته باشه هم چند بخش بهش اضافه بشه

مطالب بالا رو مطالعه کردم خیلی مفید بود. ولی قبل از اقدام چند تا سوال داشتم.
1. آیا موفق میشم یک قالب خیلی نزدیک به قالب فعلی پیدا کنم و اون رو خصوصی سازی کنم.
2. به کمک نرم افزارهای ساخت قالب میتونم پرتال به اون شکلی که الان سایت شیمی چی هست برسم.

سپاسگزارم
درود
سایتتون برای من باز نشد ولی قالب آماده جوملارت یا اسمارت اددآنز رو ببینید من تا چندماه پیش اونهارو دارم و اگر داشتم براتون ارسال میکنم.
میتونید از قالب های ساده و رایگان این سایتها هم استفاده کنید.
توجه داشته باشید قالب هرچه سبک تر و ساده تر بهتر است.
خیلی ممنونم بابت پاسختون

این آدرس سایت منه. خواستم بدونم با چه کلیدواژه هایی بهترین یافته ها رو خواهم داشت؟ classified adds ...

سپاسگزارم
درود
برای هر درخواست در انجمن مرتبط با موضوع تاپیک بزنید.باتشکر
نکته اینکه سایت شما با جوملا نیست گویا و پلاگین Adblock Plus گوگل کروم که ضد تبلیغات ناخواسته است کلا سایت شما را غیرقابل نمایش میکند و چون بیشتر کاربران از پلاگین های اینگونه در کروم و فایرفاکس استفاده میکنند سایت شما بازدهی نخواهد داشت.
لینک مرجع