پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فروشگاه ساز پرستا شاپ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
پرستا شاپ یک فروشگاه ساز قدرتمند و متن باز، با قابلیت های فراوان و کاربر پسند است، و شما میتوانید آن را بصورت رایگان دانلود و مورد استفاده قرار دهید.

یک راه حل قدرتمند برای کسانی که می خواهند برای خود تجارت آنلاین ایجاد کنند. پرستا شاپ با قابلیت های فراوانی طراحی شده، که ازمیان آنها می توان به کاربری ساده، بهینه سازی جهت موتورهای جستجو، امنیت بالا، چند زبانه، چند ارزی و چند قالبه اشاره کرد.

قابلیت ها
امکانات بخش کاربری

* نمایش محصولات ویژه در صفحه ی اصلی
* بزرگ نمایی تصویر محصول
* نمایش پرفروشترین محصولات در صفحه ی اصلی
* نمایش محصولات جدید در صفحه ی اصلی
* امکان برچسب زدن محصولات و ابر برچسب ها
* تعیین لوازم جانبی برای هر محصول
* فید RSS محصولات
* جستجو
* ذخیره ی سبد خرید جهت مراجعات بعدی
* امکان سفارش محصولاتی که در انبار موجود نیستند
* فروش خدمات و محصولات مجازی (فایل)
* امکان عضویت و مشترک شدن مشتریان
* دریافت خبرنامه بصورت انتخابی
* نظرات کاربران در مورد محصولات
* لیست محصولات مورد علاقه
* برنامه وفادار سازی مشتریان
* برنامه ی بازاریابی
* ارایه "حمل رایگان"
* فروش ویژه (تخفیف و کوپن های تخفیف)
* پیشنهاد کادوپیچی و بسته ی قابل بازیافت
* روشهای پرداخت مختلف
* ردیابی بسته ها
* امکان بازگشت کالا (RMAs) و صورتهای مالی
* صدور فاکتور مشتری بصورت فایل PDF
* فرم تماس با ما با امکان انتخاب دریافت کننده
* استفاده از Favicon دلخواه

امکانات بخش مدیریت
* تعداد نامحدود شاخه ها و زیر شاخه ها
* تعداد نامحدود محصولات
* ویرایشگر متن WYSIWYG با امکانات کامل
* تعداد نامحدود تصاویر برای هر محصول، تغییر اندازه ی خودکار و بهینه سازی تصویر
* تعداد نامحدود خصوصیات محصولات
* ایجاد لیست های انتخاب ویژگی محصولات، و تغییر قیمت و وزن محصول، بسته به ویژگیهای انتخاب شده
* ترکیب نامحدود ویژگیهای محصولات
* قراردادن مشتریان در گروههای مختلف، و اعمال مقادیر مختلف تخفیف به هر گروه
* ارسال نامه ی الکترونیکی اعلام وضعیت سفارش، هنگام تغییر وضعیت آن
* تعداد نامحدود ارز
* بروزرسانی نرخ ارزها به نرخ روز
* تنظیمات نامحدود مالیات
* تعریف نامحدود متصدیان حمل و مقصد ها
* تعیین مالیات براساس استان، کشور، هردو، مناطق جغرافیایی یا بدون مالیات
* گزارش های مختلف
* نمایش بازدیدکنندگان آنلاین
* افزودن و حذف ماژول ها
* استخراج تماسهای خبرنامه، جهت ارسال نامه های گروهی
* تعیین سطوح دسترسی کاربران به بخش مدیریت (ACL) و اعمال آن به کاربران
* وضعیت تعمیر (غیر فعال کردن فروشگاه)
* استفاده از رمزگذاری SSL
* بهینه سازی جهت موتورهای جستجو (SEO)
* استفاده از URL های آشنا (Friendly URLs / Permalinks)
* قالب گرافیکی، کاملا قابل تغییر
* مدیریت انبار
* تعیین حداقل مقدار سفارش جهت تعیین اعتبار آن
* تعداد نامحدود زبانها و گویشها
* ورود و استخراج ترجمه ها
* جستجوی کلمات مستعار و مشابه
* ورود گروهی اطلاعات از فایلهای CSV
* سیستم مدیریت محتوا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از شما
من الآن این فروشگاه را روی سایت خودم نصب کرده ام و فکر می کنم بهترین باشد
البته یکسری از ماژول های پرداخت آن را باید از پشتیبانی سایت فارسی آن خریداری کرد
اگر فرصت شد بهتر است در آینده روی ماژول های این فروشگاه ساز کار کنیم .
سلام
من الآن خودم دارم از این فروشگاه ساز استفاده میکنم و بسیار راضی هستم.
فکر میکنم یک فروشگاه ساز عالی و کامل میباشد ولی پشتیبانی خوبی ازش نمیشه.
پشتیبان فارسی این سیستم خیلی ضعیف عمل میکنه اگر یک گروه تشکیل شود برای این سیستم هم میتوان یک پشتیبان عالی درست کرد!
این هم فروشگاه من:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر خدا یاری کند و دوستان مرحمت فرمایند و ما هم فراعت یابیم این کار را حتماً خواهیم کرد
انشاءالله یکی از گام های ما در زمینه سیستم های مدیریت محتوا پشتیبانی از همین فروشگاه ساز باشد
دمو فروشگاه ساز رو دیدم خیلی خوب بود! در مقایسه با فروشگاه ساز میهن که نگاه روشن پارس درست کرده چطوره ؟
قالبش بر چه اساسی ساخته میشه ؟
--
راستی تو دموش قسمت مدیریتش کامل فارسی نبود! اساتید نسخه گسترش یافتشو ( فارسی سازی بهتر ) آماده کنند استقبال میشه گمون کنم
اين اسكريپت جزو بهترين ها است و نميدونم مقايسه كردن با اسكريپت هاي ديگر درست است يا نه ولي فروشگاه هاي زيادي از ان استفاده ميكنند.
شما ميتوانيد تمامي قسمت هاي دلخواه را از قسمت مديريت ترجمه كنيد البته تمامي قسمت هاي مورد نياز ترجمه شده است.شايد هم در دمو اينگونه باشد ولي به راحتي ميتوان قسمت هاي مورد نياز رو ترجمه كرد.

البته اين اسكريپت داراي سايت پشتيبان است و ميتونيد در اونجا درخواست ها رو ارائه دهيد.
با سلام به همه خوبان
يه سوالي داشتم خدمتتون
آيا اين فروشگاه گزينه ي مناسبي براي ساخت فروشگاه پرو‍ژه هست يا نه؟
با تشكر
خواهشاً يكي جواب بده؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
البته این فروشگاه ساز امکانات زیادی در این زمینه دارد و نیز می توانید قابلیت اتصال به بانک را از اینجا تهیه کنید :

ولی بهترین گزینه از نظر من برای ساخت فروشگاه استفاده از خود جوملا + این افزونه ها می باشد :

و

شما به راحتی می توانید فایل های خود را به صورت آنلاین ، با و بدون ایجاد محدودیت به فروش برسانید . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با جناب طالبی هماهنگ کنید .
موفق باشید
(۶-۷-۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
البته این فروشگاه ساز امکانات زیادی در این زمینه دارد و نیز می توانید قابلیت اتصال به بانک را از اینجا تهیه کنید :

ولی بهترین گزینه از نظر من برای ساخت فروشگاه استفاده از خود جوملا + این افزونه ها می باشد :

و

شما به راحتی می توانید فایل های خود را به صورت آنلاین ، با و بدون ایجاد محدودیت به فروش برسانید . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با جناب طالبی هماهنگ کنید .
موفق باشید

لينك هاي كه قرار داديد مشكل دارن PardonPardon
منظورتون استفاده از خود جوملا چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع