پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول جوملا : آرشيو مطالب سايت با Auto-Archive
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Plugin Joomla 2.5 Joomla 1.5

[تصویر:  1313395285_1_ad66f75f37.jpg]

سلام و درود
توسط اين پلاگين بسيار كاربردي سازگار با جوملا 1.5 و جوملا 1.6 و جوملا 1.7 و 2.5 ميتوانيد بعد از تاريخ مشخص شده براي مطالب آنها را به آرشيو يا مجموعه دلخواه منتقل كنيد و يا حذف كنيد !
اين پلاگين ميتواند بسيار كار شما را براي انتقال مطالب به آرشيو بسيار راحت و آسان كند !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راهنماي افزونه به زبان انگليسي نيز در پيوست موجود است !
نسخه 1.6 اين افزونه با جوملا 1.7 نيز سازگار است !
آخرین نسخه افزونه جهت استفاده در جوملا 2.5 نیز به پیوست اضافه شد.
با سلام دوست عزیز
ممنون از راهنماییتون.
برای ایجاد آرشیو موضوعی در جوملا 1.5 باید چکار کرد.
آیا ماژولی وجود دارد.
ممنون میشم نام ماژول و روش کار با آن را توضیح دهید.
با تشکر و سپاسSmileRose
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک بالا را نگاه کنید ببینید ماژول رایگانی در این مورد یافت میشود !
سلام
متشکرم
آرشیو مطالب به چه درد میخوره ؟
با درود

آرشیو مطالب در جاهای مختلف کاربردهای مختلفی داره
مثلاً برای یک خبرگزاری مثل ایرنا خیلی مهمه که براساس زمانبندی اخبارش رو آرشیو کنه یعنی بیاد اخبار هر ماه رو آرشیو همون ماه کنه و هر 12 ماه رو آرشیو اون سال
یا مثلاً برای یک شرکت یا آموزشگاه هم بهمچنین، یعنی مثلاً یک آموزشگاه میاد دوره هایی که در هر ترم برگزار کرده رو در یک آرشیو نگه میداره . البته این بیشتر بحث بیزینس و اینکه نشون بده تاحالا چند تا دوره برگزار کرده مهمه...

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
با تشکر از شما بابت این توضیح در مورد این موضوع مهم من یک آرشیو اخبار می خواهم مانند خبرگزاری فارس مثلاً بتوان در آن ماه و روز و سال را انتخاب کرد و مطالب آن تاریخ به صورت تیتر وار نمایش داده شود بسیار نیاز دارم لطفاً راهنمایی کنید.
اگر همین auto archive همین کار رو می کنند لطفاً راهنمایی کنید که بعد ا نصب به ه صوت در وب سای خودم استفاده نمایم با تشکر از نجمن بسیار خوب شما.
سلام و طاعات و عبادات مقبول

من به این افزونه نیاز دارم ولی هرچی باهاش کار می کنم هیچی متوجه نمیشم ، که چطور باید تاریخی که می خوام یه مطلب یا مجموعه به مجموعه دیگر منتقل شود را مشخص کنم

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
خوب من فایل راهنمای افزونه با فرمت پی دی اف رو هم قرار دادم و کافیه یک نگاه کوچکی بندازید البته انگلیسی هست ولی با تصویر توضیح داده.
تو فیلدهای پلاگین شناسه مجموعه ای رو که میخواهید مطالب بعد از مدتی که تعیین کردید منتقل بشه وارد میکنید.
فایل پی دی اف رو دانلود کنید و یک نگاه اجمالی بندازید.فیلدهای تنظیمات شماره بندی کرده و هر شماره را توضیح داده است.
سلام

برای جوملا 3.5 وجود نداره ؟

ضروریه
لطقا سریع جواب دین. تشکر
لینک مرجع