پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین برترین ارسال کنندگان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باز سلام به جناب گنجی
من پلاگین برترین ارسال کنندگان رو تو مای بی بی ایران میخواستم دانلود کنم که فارسیش نبود فقط لینک اصلی داده بودن. اینم لینک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخوام فارسیشو دانلود کنم(ترجمه شده)همون که شما تو پایین انجمنتون دارید.ممنون.
ببخشید من تازه کارم میخوام از شما که استادید یاد بگیرم.
همون افزونه prostat همه اين چيزها رو داره نيازي نيست چيز ديگه اي نصب كنيد
اين لينك رو ببينيد ؛ معمولا فارسي هستند : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از لینک بالا دانلود کنید
مرسی دوستان که کمکم می کنید.
جناب گنجی اما این لینکی که دادید نسخه انگلیسی.
میشه لینک دانلودشو تو انجمن بذارید.
تشکر فراوان
درود
در دایرکتوری پلاگین های مای بی بی هنگام دانلود هر پلاگین در سمت راست و پایین میتونید نسخه های ترجمه شده را هم ببینید البته اگر به زبان های مختلف ترجمه شده باشد.در همون قسمت نوشته persian که اگر کلیک کنید نسخه فارسیش رو میتونید دانلود کنید.
من براتون دانلود و پیوست کردم !
واقعا نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم،دستتون طلا،ببخشید اینجا هم ازتون تشکر میکنم،چون واقعا نیازمو برطرف کردید.
لینک مرجع