پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین آمار مای بی بی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام، پلاگین آمارتالار،همین که تو پارس جوم هست میخواستم،از جناب گنجی میخوام که لطف کنند این پلاگینو برای دانلود بذارن تا بنده و همه ی کاربران پارس جومی استفاده کنند.ممنون.
من از هر پلاگینی استفاده کردم متاسفانه مشکلاتی داشتند.از ورژن های این پلاگین هم استفاده کردم ولی ناقص بودن،ممنون میشم آقای گنجی پلاگینو بذارن.
درود
این پلاگین آمار حرفه ای ProStats هست که از سایت مای بی بی ایران میتونید دانلود کنید.
اگر نسخه های جدید با قالبتون سازگار نبود میتونید نسخه 1.7.5 رو استفاده کنید.
منم از همون تاپیک دانلود کردم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب گنجی انجمن مای بی بی من نسخه1.6.14هستش آیا این پلاگین به این نسخه نصب میشه؟
راستی چطوری انجمنمو به آخرین ورژن آپدیت کنم؟خیلی ممنونم ازتون
بله نصب میشه ولی بهتره انجمن رو بعدا ارتقا دهید.متاسفانه از 1.6.14 به بالا کمی داستان داره و ممکنه برخی پلاگین ها کار نکنه چون در ساختار کد نویسی و دیتابیس گویا تغییراتی اعمال شده.

مشکل عدم نمایش بیشتر بخاطر اینه که تگ مربوط به نمایش این پلاگین به قالبتون اضافه نمیشه و میتونید با راهنمایی بچه های مای بی بی این تگ رو به قالبتون در موقعیت دلخواه اضافه کنید
لینک مرجع