پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: لطفا کمکم کنید ... منوی فارسی سایتم رفته بجاش منوی انگلیسی سایتم هست
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بزرگواران. برای بنده یک مشکل پیش اومده ، بعد از دیروز (که کامپونیت ار اس فروم RSForm! Pro_PERSIAN_ 1.50.2 رو نصب و تنظیم کردم ) قالب سایت از صبح می بینم بهم خورده مثلا لوگوی فارسی اومده جای لوگوی انگلیسی و منوهای فارسی ناپدید شده و بجای اون منوی انگلیسی ناقص می یاد جای منوی فارسی . بعد از نصب این کامپونیت بنده فقط یک فرم استخدام ایجاد کردم همین ، جالبه اون موقع مشکلی نبود بعد از گذشت شب این مشکل پیش اومده. لطفا کمکم کنید. منتظرم ... سپاس

سایتم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز مشکلی که شما میفرمایید هیچ ربطی به نصب کامپوننت و ساخت فرم نداره!

یک شبه هم چیزی تغییر نمیکنه
سپاس از پاسختون . میشه بفرمایید مشکل ممکنه از کجا باشه؟ چون من بغیر از نصب کامپونیت مذکور اصلا هیچ کاری انجام نداده ام!!
اگر سایتتون دو زبانه هست، بررسی بفرمایید ببینید تنظیمات اون به چه شکل هست، زبان پیشفرض در سایتتون رو بررسی بفرمایید.

ممکنه تغییراتی اعمال کرده بودید و بخاطر کش سیستمتون ندیدید، بعد از اینکه کشتون پاک شده به این شکل در اومده

یا علی
لینک مرجع