پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: انتخاب یک افزونه مناسب شبیه به نمونه آورده شده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان

لطفا وارد صفحه زیر بشید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنده یه افزونه "منو" که:
1) مثل همین وب سایت بالا با شه.
2)همراه شونده باشه! یعنی وقتی به پایین صفحه میای، این منو هم بیاد.

نکته: البته ماژول MaxiMenuCK رو نصب کردم، اما به دلم نبود.
لطفا یه افزونه مناسب که ویژگی های بالا رو داشته باشه بهم معرفی کنید.
درود بر شما
سریع ترین راه این است که از یک بسته نصبی با ویژگی های مد نظر استفاده کنید و آنرا شخصی سازی کنید
به خصوص این که حالت های خیلی بهتری از نمونه آورده شده، موجود است که بستگی به سلیقه شما دارد

شاد باشید و شادی بخش دیگران
بنده الآن دارم از بسته نصبی استفاده می کنم؛
لطفا اگه افزونه مناسبی رو سراغ دارید، معرفی کنید.
منظورشون اینه که از بسته ی نصبی استفاده کنید که منوی استیکی داره
به این چیزی که شما دنبالششید میگن sticky قالبهای زیادی هستن که یه دایو رو استیکی میکنن بعد هر چیزی که داخلش باشه به صفحه میچسبه و از کادر خارج نمیشه .
تعدادی افزونه برای این کار هست مثلا این
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید کمک کنه
ولی اکثرا پولی هستن مثلا

توی خود جوملا اصلی دنبال sticky یا floating جستجو کن
لینک مرجع