پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول تاریخ شمسی نسخه 3 (رایگان) از سایت plustemplate
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
[تصویر:  1292833086_1_1e5d9132d7.gif]

سلام و درود
ماژول تقویم شمسی نوشته آقای محمد ابراهیمی.

[تصویر:  1292833356_1_4e41d59fbd.gif]

[تصویر:  1292833378_1_9cc45e130e.gif]

برای توضیحات بیشتر به سایت سازنده مراجع کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه دقیقا ً بگید مشکلش چی هست ؟! من میبینم تا الان 399 بار دانلود شده کسی چیزی نگفته ، مشکل شما باهاش چی هست ، چون خود منم استفاده نکردم الان میخوام بدونم Macho
توی سایت من ساعت به اشتباه نشون می ده مثل اینکه باید تایم زون تهران تعیین کنم میشه راهنمایی کنید.
به قسمت تنظیمات کلی برید در تب تنظیمات سرور منطقه زمانی رو درست کنید و روی تهران بزارید.
(۲۰-۱۰-۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ عصر)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به قسمت تنظیمات کلی برید در تب تنظیمات سرور منطقه زمانی رو درست کنید و روی تهران بزارید.

با اینکه تنظیمات ساعت سرور روی تهران است باز ساعت اشتباه نشون میده
شما باید تاریخ سرور هاست خودتان را نیز تنظیم نمایید.
Rose
(۲۱-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ صبح)مرتضی محمدجانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما باید تاریخ سرور هاست خودتان را نیز تنظیم نمایید.
Rose
دستت درد نکنه من تازه کارم لطفا طرز عوض کردن تاریخ هاست بگو
برای تنظیم ساعت هاست بهترین کار ارتباط با پشتیبان هاست هست

موفق باشید
دوستان
این مازول جوملا 2.5 و 1.7 رو ساپورت میکنه ؟
ممنون
ماژول نمایش تاریخ شمسی (فارسی)، قمری (عربی)، میلادی (انگلیسی) بصورت همزمان

لینک در سایت جوملا:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع