پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگين MobStac - ساختن سايت موبايل از سايت شما کمتر از 2 دقيقه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
با اين پلاگين ميتونيد در عرض دو دقيقه از سايت اصلي خودتون يه سايت براي موبايل ايجاد کنيد و شامل يک کامپوننت و دو تا پلاگين هستش
[تصویر:  header-image.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن بعد از نصب کامپوننت و پلاگين ها در همين سايت دمو در وسط صفحه يه بخش به نام (Installation verification) هستش که ادرس وب سايت رو مي ديد تا سايت رو براتون تبديل کنه.
دوستان من یه تجربه ای در این زمینه داشتم گفتم شاید برای شما هم مفید باشه .
این افزونه هایی که سایت را برای موبایل تبدیل می کنند به طرز وحشتناکی جداول دیتابیس می سازند . مثلاً من از یکی از همین افزونه ها ( نام آن را خاطرم نیست ) استفاده کرده بودم تقریباً به همان اندازه دیتابیس سایتم جدول داخل دیتابیس اضافه کرده بود که باعث سنگینی دیتابیس شده بود و از طرف دیگه اگر از این افزونه ها استفاده می کنید ممکنه با بعضی از افزونه های دیگه ( علی الخصوص افزونه های کش کردن صفحات ) به مشکل بر بخورید .
این افزونه ها فکر می کنم برای سایت هایی خوب باشه که تعداد صفحات و مطالب کمتری دارند و معمولاً تغییر نمی کنند .
این مشکلی که دوستمون عرض کرد صحت داره؟

شاهین سمیع عادل

مرسی
من استفاده نکردم.
ولی وقتی یه دوست با سابقه ای مثل آقای سمیع عادل این طوری با قاطعیت یه پست ارسال می کنه باید درست باشه دیگه...
موفق باشید.
لینک مرجع