پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: PSD طراحی کنید قالب رایگان جوملا دریافت نمایید (عید 93) + لایسنس افزونه های جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با درود خدمت شما دوستان گرامی در این چند سال همیشه در انجمنی که داشتیم این مطالب رو می زدییم و همیشه از کاربران گرافیست درخواست می کردیم برای عید امثال آماده بشوند خوب دیگه انجمنی نیست و انجمن دوستان مثل آقای گنجی هست که می شه استفاده کرد

خوب اصل مطالب اینجاست که برای عید نوروز امثال و فصل زمستان ما همیشه از کاربران درخواست PSD حرفه ای یک قالب کامل رو می کنیم و اون رو به صورت بسته های آماده و تک قالب برای دانلود عموم به صورت رایگان قرار می دهیم تا دوستان دانلود کرده و استفاده کنند

هر سال این عمل فقط به صورت رایگان انجام می شد ولی امثال سعی دارم برای تشویق کردن دوستان یک سری جایزه های ارزشمند نیز قرار بدهم از طرف خودم

به ترتیب به شرح زیر می باشد

به افرادی که 3 پی اسدی خوب و حرفه ای طراحی کردند 5 ماه ایزیبلاگ لایسنس دار فارسی آبدیت می دم

به افرادی که 4 تا پی اسدی خوب و حرفه ای طراحی کردند 5 ماه ایزیدیسکاشن لایسنس دار فارسی با آبدیت هدیه می دم

به افرادی که 5 تا پی اسدی خوب و حرفه ای برای جوملا طراحی کردند 5 ماه hwdmediashare با آبدیت لایسنس دار هدیه می دم

به افرادی که 2 قالب برای انجمن ساز ویبولتین و 5 پی اسدی جوملا و 1 قالب عید مناسب برای همین انجمن بزنند بهشون ایزیبلاگ و ایزیسوشیال هدیه می دم با 3 ماه آبدیت

بقیه موارد نیز تا جایی که دستم بر بیاد به دوستان کمک خواهم کرد تعداد لایسنس های مربوط به جوملا زیاده فقط جنبه تشویقی داره برای عزیزان که این عید و این فصل زمستان که از بهترین فصل های عمر بنده هست بتونیم گرم تر کنا هم باشیم

نکته :
تمام psd ها لایه باز باشند لطفا
سعی گردد بین 998 تا 1010 پیکسل عرض گرفته شود

لطفا موارد مورد نظر رو که آماده نمودید لطفا به همین نام کاربری پیغام خصوصی کنید

جوایز نیز بر اساس فعالیت کاربران تا اسفند ماه اگر خوب باشد اضافه هم می گردد تعداد لایسنس ها

نکته : تمام پی اسدی ها بعد از تبدیل و انتشار حتما در پست معرفی اسم گرافیست و سایتش نیز اعلام می گردد

به امید روزی که هر فکری هر نیازی تلفیقی از محبت باشد نه رقابت خسمانه

اگر مدیران زحمت بشکند این پست رو مهم کنند ممنون می شم
دوستان استقبال خیلی سرد بود Tired گرافیست های عزیز یک اعلام آمادگی یک چیزی دلمون خوش بشه

کار متن باز همیشه تو کشورمون خیلی ضعیفه انشاالله این عید عیدی خوبی باشه از کار های رایگان
سلام
من گرافیکم خوبه کار با فتوشاپ
ولی اصول طراحی پی اس دی قالب جوملا رو بلد نیستم
درود دوست گرامی

ارتفاع مهم نیست چقدر باشه فقط تا حدود نرمال که امکانات شما جا بشه
ولی عرض از 998 تا 1010 پیکسل طراحی کنید

لایه ها باز باشه و نبندید
لایه بندی و پوشه بندی کنید
مثلا هدر سایت توش
لوگوی سایت و ... باشه

سعی کنید از رنگ و تصاویری که کش می یاد استفاده کنید
طرح اولیه زدم
که حداقل اساتید راه بیفتن Quiet
قابل تحمل هست؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوست عزیز هدرشو با منوشو خوب شروع کردی
ولی هدر جمع نتونستی بکنی
بقیش کمی تصنوعی شده عزیز

اینا نظر شخصی هست بنده چون می خوام برای عموم رایگان منتشر بکنم چیزی باشه که همه دوست داشته باشند یک سری ویرایشات بدید خیلی بهتر هم می شه

مثلا این پی اسدی بود که یکی از کاربران ما زد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم در حد متوسط رو به پایین بود مجبور به تبدیل شدیم و خیلی دانلود رفت

یک سال ما چنین قالبی رو زدیم در لینک زیر

امید وارم جسارت نشده باشه

اگر خواستی یک پیغام خصوصی بده به من تا یک سری نمونه کار بدم بهتون شاید کمک کنه در ساخت بهتر

بازم شرمنده در مورد این قالب و نظر شخصی

و خیلی ممنون که اولین نفر بودید قدم جلو گزاشتید برای عید نوروز وگرنه فکر نمی کردم حالا حالا ها کسی بیاد جلو :D
مرسی
ممنون حتما کار میکنم بیشتر کامل تر میکنم
بیشتر هدفم جا افتادن این پست هست تا دوستان فعالیتشون رو شروع کنند
Pardon
دوستان عید نزدیک شده ها

کسی نبود ؟Bravo
سلام چند تا طرح براتون ارسال شد
سلام این قالب جوملا 1.5 نیمه تبدیلش کنید به 2 و3 برای بچه های انجمن
این قالب هدیه من به شما پارس جومی ها سرم شلوغه نمیرسم تبدیلش کنم
البته نامی هم از ما ببرید ها
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع