پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین ضمیمه لینک Attach Link
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و درود
امروز بلاگین ضمیمه لینک Attach Link رو پیدا کردم گفتم بد نیست اینجا معرفیش کنم تا دوستانی که بهش احتیاج دارن ازش استفاد کنند
با استفاده از این پلاگین میتوانید لینکهای معمولی را به گونه ای که درست مانند فایلهایی که به طور عادی در فرومتان ضمیمه شده است به نظر آیند قرار دهید . با این کار این لینکها تمام خصوصیات یک ضمیمه را پیدا میکنند .

منبع: MybbIran
لینک اصلی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
پلاگین جالبیه و منم بعد از تست در انجمن استفاده میکنم.
از خصوصیات این پلاگین اینه میتونید آمار کاملی راجع به لینک داشته باشید و بدونید چندین بار روی لینک کلیک شده و توضیحات نیز اضافه کنید.
جناب گنجی من از این بلاگین استفاده کردم به نظرم یک کم زمان میبره تا لینک رو باز کنه اگه این مشکلشو رفع کردید ممنون میشم در همین تابتیک راهنمایی بفرمایید چطور مشکلش رو باید رفع کنیم
زمان بردنش برای اینه که ابتدا از کاربر سوال میکنه و بعد هم ریدایرکت میکنه کاربر رو. این روش همینگونه است و کمی زمانبره . در انجمن های مختلف اگر دیده باشید و یا برخی سایت های دانلودی هم کمی خسته کننده بنظر میرسه.
لینک مرجع