پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: كامپوننت جوملا » پرسش و پاسخ پيشرفته آكاردئوني با Minitek FAQ Book
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  1301388254_1_8c79820e16.png] [تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png]

[تصویر:  1312442160_1_95dbc4d306.jpg]

سلام و درود
هميشه سوال اكثر كاربران جوملا و طراحان اين بود كه كامپوننت پرسش و پاسخي وجود دارد كه كاربر بتواند سوال جديدي ارسال كند !
اين كامپوننت پرسش و پاسخ جوملا 1.6 ضمن ايجاد بخش پرسش و پاسخ داراي امكانات بسيار جالبي است كه در ديگر كامپوننت ها موجود نيست !

برخي از ويژگيهاي اين افزونه !
سازگار با جوملا 1.6
ايجاد پرسش و پاسخ به صورت آكاردئوني و بسيار زيبا
راي دهي آجاكسي به مطالب مطرح شده
استفاده از جي كوئري و بدون تضاد و ناسازگاري با موتولز
و مهمترين ويژگي ارسال سوال از طرف كاربران

[تصویر:  1312442213_1_473f648864.jpg]

پييشنهاد ميكنم حتما دمو اين افزونه را مشاهده كنيد !
در سايت دمو دو بخش پرسش و پاسخ وجود دارد كه ميتوانيد هركدام را مشاهده كنيد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فايل پيوست جايگزين شد !

امید: لینک دمو، دانلود و معرفی افزونه به روز شد!
سلام
افزونه جالبيه. اگه فرصت كنم همين امشب شروع مي كنم به ترجمه.
در ضمن تو افزونه jefaq نسخه تجاري هم ميشد سوال پرسيد. ولي خوب اين مزيتش اينه كه رايگانه و همچنين براي جوملا 1.6 هست.
در ضمن جناب گنجي، شما افزونه اي سراغ ندارين كه باهاش بشه يه بخش پرسش و پاسخ مثل سايت هايي مثل yahoo answer يا wiki answer راه اندازي كرد؟ يعني علاوه بر اينكه افراد بتونن سوال بپرسن، خود كاربرا بتونن به سوالات ديگران هم جواب بدن. من فقط نمونه هاي تجاري رو پيدا كردم. رايگان پيدا نميشه؟
من هم تا كنون مشاهده نكردم ولي در صورتي كه ببينم حتما معرفي خواهم كرد و اميدوارم كه اگر هم موجود نيست در اينده اي نزديك منتشر بشه تا بتونيم استفاده كنيم.
سلام
نسخه پارسي رو از تاپيك زير دريافت كنين:

سلام دستت درد نکنه
ولی کاش یه اموزش ازش می دادی برای اولین باری هست با این امکانات اشنا میشم
اگر ممکنه نحوه استفاده و... را در سایت توضیح بده که زحمتی که کشیدی کامل شه
همه که مثل شما مجرب وحرفه ای نیستن که ما مبتدی ها هم دوست داریم یکم چیز یاد بگیریمRose
سلام
آیا برای جوملا 1.5 نسخه ای داره ؟
(۳-۷-۱۳۹۰ ۰۸:۴۳ صبح)magmag0101 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دستت درد نکنه
ولی کاش یه اموزش ازش می دادی برای اولین باری هست با این امکانات اشنا میشم
اگر ممکنه نحوه استفاده و... را در سایت توضیح بده که زحمتی که کشیدی کامل شه
همه که مثل شما مجرب وحرفه ای نیستن که ما مبتدی ها هم دوست داریم یکم چیز یاد بگیریمRose
سلام دوست عزيز
اگه به تاپيك نسخه پارسي افزونه مراجعه كنيد، يه آموزش مختصري داده شده:

تاپيك آخرين نسخه:

(۳-۷-۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ صبح)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آیا برای جوملا 1.5 نسخه ای داره ؟

نه
سلام.میشه نحوه کار با این کامپوننت را هم توضیح بدهید...
من اول یک مجموعه ایجاد کردم بعد رفتم سوال و جواب جدید ایجاد کردم...حالا چطور باید در سایت نمایشش بدهم؟؟!
من کلاً لا کامپوننت و پلاگین ها مشکل دارم
در مدیریت منوها به منو اصلی یا بالا یا هر منویی که دوست دارید منو پرسش و پاسخ را به اون اضافه کنید بروید و سپس گزینه جدید را انتخاب کنید و به مجموعه ای که ساخته اید لینک دهید.
شما برای لینک دادن به کامپوننت ها و نمایش آنها باید منو بسازید !
سلام
آیا برای Joomla 1.5 هم داره ؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع