پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت تبادل لینک jv-linkexchange - برای جوملا 1.5 و 1.6 پارسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

سلام
همونطور که قبلا هم تو تاپیک های دیگه گفته بودم، بالاخره کار ترجمه کامپوننت تبادل لینک تموم شد.
بنا به دلایلی کامپوننت رو چند روز قبل دادم به جناب تهرانی مدیر سایت جومینا تا تو سایتشون منتشر کنن تا در دسترس همه باشه. امروز این افزونه تو سایت جومینا منتشر شد و در دسترس همه قرار گرفت که جا داره از این بابت نهایت تشکر رو از جناب تهرانی عزیز داشته باشم.
در مورد ترجمه باید بگم، یکی از افزونه هایی بود که خیلی وقت گرفت. چون عبارات قابل ترجمه تو فایل های php کامپوننت پراکنده شده بود و تو یه فایل خاص نبود. اشکالی که این مسئله بوجود میاره اینه که هرچقدر هم مترجم تلاش کنه تا همه عبارات رو پیدا کنه و ترجمه کنه، باز هم ممکنه عباراتی ترجمه نشده باقی بمونه. به هر حال سعی کردم بهترین ترجمه رو ارایه بدم و برای توضیحات طولانی گزینه های مختلف بخش مدیریت، ترجمه روان و مناسبی پیدا کنم. اگه کم و کاستی بوده، دوستان به بزرگواری خودشون ببخشن.

اما توضیحات کامپوننت رو به بهترین شکل ممکن جناب تهرانی تو سایت جومینا آوردن که من اینجا اون توضیحات را نقل قول می کنم:

نقل قول: این افزونه برای تبادل لینک و بنر به صورت خودکار بین سایت شما و سایر سایت ها بکار میرود . نوع پیکربندی افزونه و امکانات فوق العاده ای که در این زمینه در اختیار شما قرار میدهد در نوع خود بینظیر است
افزونه jv-linkexchange افزونه ای است که برای اولین بار توسط مجتبی پردل عزیز - یکی از اعضای ویژه جومینا و مدیر انجمن های جومینا و پارس جوم جهت انتشار عمومی به جومینا ارسال شده است . ترجمه شیوا و همچنین بهینه سازی جناب پردل مثل همیشه جای تقدیر فراوان دارد . نوع کار ایشان به نحوی بود که برای من شخصا جهت بهینه سازی کاری نمانده بود و تنها 2 تا 3 مورد را اصلاح کردم
این افزونه برای سایت هایی کاربرد دارد که تمایل دارند تا با سایت های دیگر تبادل لینک و یا بنر نمایند . این عمل موجب افزایش ترافیک سایت میگردد همچنین در افزونه امکان تعریف لینک های ویژه نیز وجود دارد که محلی برای کسب درآمد مدیران سایت نیز میباشد .
برخی از امکانات این افزونه عبارتند از :
- تبادل لینک و بنر
- بررسی خودکار وجود لینک سایت شما در سایت متقاضی
- امکان قرار دادن لینک های یکطرفه و دو طرفه
- امکان نمایش تصویر بند انگشتی سایت های لینک شده
- امکان تعریف لینک های مدت دار و ویزه- هماهنگی با joomfish
- آدرس های لینک بهینه شده- امکان رد و یا تائید لینک ها توسط مدیریت
- امکان امتیاز دهی به لینک ها توسط بازدید کنندگان
- امکان بررسی دوره ای خودکار لینک هاو ده ها امکان دیگر که این افزونه را در نوع خود منحصر به فرد نموده است

باز هم ممنونم از جناب تهرانی عزیز

دمو:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود نسخه پارسی افزونه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه مربوط به افزونه در سایت جومینا:

فايل ترجمه شده به پيوست نيز اضافه شد (گنجي)
ضمن سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید محترم سایت، و همچنین تشکر و خسته نباشید ویژه خدمت جناب آقای پردل عزیز بابت ترجمه ی کامپوننت.
بنده این کامپوننت رو نصب کردم.
با ترجمه ی شیوای جناب آقای پردل دیگه تقریبا سوالی در مورد گزینه ها و امکانات کامپوننت باقی نمی مونه.
مشکل من هم بر می گرده به همون قضیه ی تازه کار بودن و این صحبت ها!
که هنوز کامل نمی تونم با کامپوننت ها کار کنم.
و اما مشکل...
من بعد از انجام تنظیمات مربوط به کامپوننت، یه منو ایجاد کردم و بعد یه ماژول جدید تعریف کردم و سعی کردم که از طریق اون لینک ها رو به نمایش بگذارم.
اما لینک ها داخل ماژول (بلاک) ساخته شده نمایش داده نمی شه.
و فقط گزینه ای که در منو ایجاد کرده بودم نشون داده می شه و با کلیک روی اون وارد صفحه ی لینک ها می شه.
از اساتید محترمی که با این کامپوننت کار کردند و می دونن که چه طوری می تونم مشکلم رو حل کنم خواهش می کنم که در این مورد من رو راهنمایی کنند.
با تشکر.
با سلام و سپاس فراوان بابت قرار دادن افزونه
بسیار خوشحال شدم از انتشار افزونه و نصب هم کردم.
منتها کاش امکانات فراوان این افزونه از جمله امکان نمایش تصویر بند انگشتی سایت لینک شده, امتیاز دهی و دیگر امکانات این افزونه ی بسیار کاربردی آموزش مختصری هم داشت, چون گمانم بر این هست که این افزونه جای صحبت زیاد دارد.ابتدا از جناب پردل و یا سایر دوستان در خواست میکنم اگر ممکنه و صلاح میدونند آموزش مختصری در مورد چگونگی استفاده از تمامی امکانات کامپوننت هم قرار بدهند.
(۳۰-۳-۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ صبح)n4n4zi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید محترم سایت، و همچنین تشکر و خسته نباشید ویژه خدمت جناب آقای پردل عزیز بابت ترجمه ی کامپوننت.
بنده این کامپوننت رو نصب کردم.
با ترجمه ی شیوای جناب آقای پردل دیگه تقریبا سوالی در مورد گزینه ها و امکانات کامپوننت باقی نمی مونه.
مشکل من هم بر می گرده به همون قضیه ی تازه کار بودن و این صحبت ها!
که هنوز کامل نمی تونم با کامپوننت ها کار کنم.
و اما مشکل...
من بعد از انجام تنظیمات مربوط به کامپوننت، یه منو ایجاد کردم و بعد یه ماژول جدید تعریف کردم و سعی کردم که از طریق اون لینک ها رو به نمایش بگذارم.
اما لینک ها داخل ماژولی (بلاک) ساخته شده نمایش داده نمی شه.
و فقط گزینه ای که در منو ایجاد کرده بودم نشون داده می شه و با کلیک روی اون وارد صفحه ی لینک ها می شه.
از اساتید محترمی که با این کامپوننت کار کردند و می دونن که چه طوری می تونم مشکلم رو حل کنم خواهش می کنم که در این مورد من رو راهنمایی کنند.
با تشکر.
سلام
ممنونم از لطفتون دوست عزيز
براي نمايش لينك ها و بنر ها توي ماژول، اين كامپوننت خودش يه ماژول اختصاصي داره كه در اولين فرصت اون رو هم ترجمه مي كنم.
در حال حاضر براي استفاده از كامپوننت بايد از همون راه ايجاد لينك تو منوها، استفاده كرد.
(۳۰-۳-۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ صبح)mashty نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و سپاس فراوان بابت قرار دادن افزونه
بسیار خوشحال شدم از انتشار افزونه و نصب هم کردم.
منتها کاش امکانات فراوان این افزونه از جمله امکان نمایش تصویر بند انگشتی سایت لینک شده, امتیاز دهی و دیگر امکانات این افزونه ی بسیار کاربردی آموزش مختصری هم داشت, چون گمانم بر این هست که این افزونه جای صحبت زیاد دارد.ابتدا از جناب پردل و یا سایر دوستان در خواست میکنم اگر ممکنه و صلاح میدونند آموزش مختصری در مورد چگونگی استفاده از تمامی امکانات کامپوننت هم قرار بدهند.
سلام دوست عزيز
بايد عرض كنم كه نوشتن آموزش يه خورده مشكل و زمانبره و وقت زيادي رو مي طلبه. و من هم متاسفانه در حال حاضر اصلا فرصت اين كار رو ندارم، چون ترجمه يك افزونه جديد رو شروع كردم براي اعضاي جومينا (چون به جناب تهراني قول دادم)
بقيه دوستان و اساتيد اگه بتونن آموزش مختصري بنويسن خيلي عالي ميشه.
شما هم بهتره كار با كامپوننت رو شروع كنين، كم كم دستتون مياد كه چي به چيه! هرجا هم مشكل داشتين تو همين تاپيك مطرح كنين.
(در ضمن اميدوارم بحث هايي كه تو اون تاپيك ديگه داشتيم، باعث ناراحتيتون نشده باشه. اگر هم شده، من عذر مي خوام)
موفق باشين
اول اینکه امیدوارم توی ترجمه جدید نیز همچنان موفق باشید.
و اگر دیگر عزیزان بتوانند آموزش آدرس وار و کوتاهی از کارهائی که میشه با ماژول انجام داد رو فهرست کنند, فکر میکنم برای بسیاری از کاربران این ماژول مفید و کارگشا باشه.
البته کار با افزونه رو هم شروع کردم و تبادل خودکار اون رو قبل از هر چیز تست کردم بسیار عالیست.
(در مورد تاپیک قبلی هم نتنها باعث ناراحتی من نشدید, بلکه اعتقادم بر این هست که ارائه دیدگاهها باعث پیشرفت خواهد بود و بنده و شما هم تنها دیدگاهمون رو مطرح کردیم, البته امیدوارم بنده شما رو مکدر نکرده باشم)
برای شما توفیق روز افزون آرزو دارم.
سلام
ماژول مربوط به اين كامپوننت رو هم ترجمه كردم.
از اين ماژول مي تونين براي نمايش جديدترين لينك ها، لينك هاي تصادفي، لينك هاي ويژه و يا لينك هاي داراي بيشترين امتياز، استفاده كنين.

ماژول پارسي خدمت شما:
(۳۰-۳-۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ماژول مربوط به اين كامپوننت رو هم ترجمه كردم.
از اين ماژول مي تونين براي نمايش جديدترين لينك ها، لينك هاي تصادفي، لينك هاي ويژه و يا لينك هاي داراي بيشترين امتياز، استفاده كنين.

ماژول پارسي خدمت شما:

سلام آقای پردل عزیز.
نبینیم که خسته اید!
ایشالله همیشه شاد و پر انرژی باشید.
یک دنیا ممنون که با وجود کار فراوان، زحمت ترجمه ماژول رو هم کشیدید.
امیدوارم شاهد موفقیت های روزافزون شما باشیم.
Rose
دوستان خوب انجمن من می خوام این تیکه آبیه رو حذف کنم.
چیکا کنم داداOk[تصویر:  m9w101ydxyvmjhyi1hx.jpg]
تصاویر رو جای دیگری آپلود کنید چون ایران فروم گویا ویروسی شده و آنتی ویروس ما تصاویر رو بلوکه میکنه و خودتون هم مراقب باشید ویروسی نشید !
سلام
شرمنده یک سوال ابتدائی داشتم
الان کامپوننت رو نصب کردم حال مرحله استفاده تبادل لینک اتوماتیک چیست؟
ابتدا باید منو بسازم؟اگر امکانش هست اماتوری توضیح بدید ممنون
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع