پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: در خواست ترجمه کامپوننت پخش موسیقی Jukebox
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و خسته نباشید
جناب پردل ضمن قدر دانی ار ترجمه هاتون
اگه امکان داره کامپوننت ايجاد آرشيو موسيقي و پخش موسيقي در سايت با Jukebox سازگار با جوملا 1.5
رو هم ترجمه بفرمائید
سلام دوست عزیز
فعلا دارم رو اون کامپوننت تبادل لینک کار میکنم. بیشتر از اونچه که فکر میکردم کار میبره. من هم وقت کم دارم. این یکی رو میذارم تو نوبت یا اینکه از بچه های داوطلب برای ترجمه، اگه کسی وقت داشت، میدم ترجمه کنن.
در ضمن لطفا لینک دانلود کامپوننت رو بذارین تا بررسیش کنم.
جناب پردل من بررسی کردم و اگر اجازه بدید ترجمه کنم
سلام
اگه شما زحمت ترجمه رو بکشید که خیلی عالی میشه. ممنونم
در ضمن اون کامپوننت تبادل لینک رو هم امروز می خواستم تموم کنم که مجبور شدم بیام اداره برای انجام یه سری کارهای عقب افتاده. البته بیشترش انجام شده، اگه تونستم امشب تمومش می کنم (هرچند بعید میدونم برسم)
باز هم ممنونم
من این کامپوننت رو ترجمه کردم و در اختیار جناب پردل گذاشتم
هر وقت ایشون تایید کردن اون رو پست میکنم
سلام
ممنون جناب عمرانی
دیشب اصلا فرصت نشد بررسی کنم. امشب حتما یه نگاهی بهش میکنم.
سلام
دانلود نسخه ترجمه شده در تاپيك زير:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۱-۳-۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(۲۲-۳-۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
خدا قوت.
بسیار کار قابل توجهی هست.
من از جناب پردل که مسبب ترجمه ی این افزونه بودند و همینطور از جناب آقای عمرانی بابت ترجمه ی این افزونه بسیار تشکر می کنم.
انصافا زحمات شما اساتید با وجود مشغلات کاری روزمره قابل تقدیر هست.
بنده افزونه رو نصب و استفاده کردم.
افزونه ی درخور توجهی ست.
فقط یه سوال برام مطرحه.
اونم اینکه چطور اسم Jukebox رو که در بالای ماژول قرار داره، حذف کرده یا تغییر بدم؟
پیروز باشید.Rose
(۲۳-۳-۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ صبح)mashty نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۱-۳-۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(۲۲-۳-۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام.
خدا قوت.
بسیار کار قابل توجهی هست.
من از جناب پردل که مسبب ترجمه ی این افزونه بودند و همینطور از جناب آقای عمرانی بابت ترجمه ی این افزونه بسیار تشکر می کنم.
انصافا زحمات شما اساتید با وجود مشغلات کاری روزمره قابل تقدیر هست.
بنده افزونه رو نصب و استفاده کردم.
افزونه ی درخور توجهی ست.
فقط یه سوال برام مطرحه.
اونم اینکه چطور اسم Jukebox رو که در بالای ماژول قرار داره، حذف کرده یا تغییر بدم؟
پیروز باشید.Rose

سلام
عرض ادب
براي حذف اون عبارت فايل زير رو باز كنيد:

کد:
your_site\modules\mod_jf-jukebox\tmpl\default.php

تو خط 29 عبارت مورد نظر رو ميتونين ببينيد و حذف كنيد يا تغيير دهيد.
با عرض سلام لینک دانلود کامپوننت مشکل داره لطفا بررسی کنید
لینک مرجع