پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: معرفی 3 افزونه از شرکت joomshaper فارسی سازی شده اند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام به همه دوستان پارس جومی
امروز می خوام 3 افزونه از افزونه های شرکت joomshaper که فارسی شدن براتون آماده کردم
افزونه ها مخصوص جوملاModuleJoomla 2.5هستنOk
اولیش:
Slideshow Pro SP2 هستش که مخصوص اسلایدر مطالب و اسلایدر عکس های شما هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دومی:
SP Tab هستش که مخصوص بخش بندی مطالب شما به صورت تب ساز هست دارای 9 استایل هم هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سومی:
News Show SP2 هستش که مخصوص نمایش مطالب سایت شما به صورت رندمی یا مرتب شده هستن بیشتر برای سایت های خبری مورد استفاده قرار میگیره یا نمایش نمونه کارها

امیدوارم بتونید ازشون استفاده کنیدRose
عزیز دستت درد نکنهInlove
ترکندیBomb
من خیلی دنبال این افزونه ها میگشتم

عزیز میشه آموزشم بدی چجور ازشون استفاده کنیم؟Wonder
دیگه دوست گلم کارکردن باهاشون دیگه کاری نراره!!!Blush
یزره زمان بزاری خودت میفهمی چجور کار می کنن
من مشکل دارم باهاش لطفا راهنماییم کنید اگه میشه؟Eyes
جناب موسوی الان ما باید بگردیم مشکل شما را ابتدا پیدا کنیم و بعد راه حل مشکل ؟
لطفا اگر مشکلی داشتید کامل توضیح دهید!
سلام
از افزونه های کاربردیتون متشکرم . ولی نمی تونم دانلود کنم . البته دانلود میشه ولی میگه فایل خراب شده .
لطفا بررسی بفرمایید
متشکرم
سلام
وقتی میزن که فایل را دانلود کند ظرفیت هر سه فایل را صفر نشان میدهد و عملا چیزی دانلود نمیکند!
(۱۱-۵-۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب موسوی الان ما باید بگردیم مشکل شما را ابتدا پیدا کنیم و بعد راه حل مشکل ؟
لطفا اگر مشکلی داشتید کامل توضیح دهید!

سلام
هر سه فایل وقتی دانلود میشن 0 بایت حجم دارن.
میشه بررسی کنید آقای گنجی؟
ممنون
درود
متاسفانه فایل ها خراب شدند
Slideshow Pro SP2

News Show SP2

SP Tab

ممنون آقای گنجی. ولی اگه این سه تا ماژول دوباره آپ بشه که عالی میشه، چون ظاهراً فارسی سازی شدن.
آقای hesari_313 اگه امکانش هست افزونه های فارسی شده رو دوباره آپ کنید، ممنونم
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع