پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: جدول فروش پلن های مختلف Very beautiful CSS3 Pricing Tables effect نوشته شده با css3
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1369292014_1_3eaea2e017.jpg]

درود
با توجه به اینکه سورس کدهای بسیار کاربردی و رایگانی وجود دارد امروز یک انجمن جدید برای این منظور ایجاد کردم تا براحتی بتوانیم انواع کد و اسکریپت های کوچک آماده را در انجمن معرفی کنیم.
برای اولین پست این انجمن هم یک جدول قیمت و فروش پلن های مختلف که البته تا سه پلن رو بصورت پیش فرض داره رو معرفی میکنم.
از خصوصیت این جدول میتوان به بسیار سبک بودن و زیبا بودن اون اشاره کرد و شما میتوانید با بهینه سازی و راست چین کردن آن در سایت خود استفاده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توضیحات سازنده رو باید حتما مطالعه کنید البته من صفحه رو ذخیره کردم و در پیوست همراه افزونه قرار دادم چون ممکن است سایت سازنده روزی از دسترس خارج شود بنابراین فایل پیوست رو از فشردگی خارج کنید و در پوشه سایت فایل How to Create CSS3 Pricing Tables - Designmodo.htm رو با مرورگرتون باز کنید.
طرز كار باهاش چطوره آقاي گنجي؟
لینک مرجع