پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننتی شبیه به Simple Image Holder
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
یه کامپوننتی شبیه به Simple Image Holder می خوام با امکانات بیشتر ، مثلا بتونم هر عکس رو خودم انتخاب کنم و بهش لینم بدم .
و امکانت جانبی دیگه ...
من فکر می کنم دوستان با Simple Image Holder کار نکردن که جواب نمیدن .
وگرنه این سایت که اینقدر بی حال نبود
دوست عزیز میدونی جوملا چند تا افزونه داره؟؟؟
اگه یه دمو از ماژول بذارید کار دوستان انجمن ساده تر میشه
چون الان اگه کسی قصد جواب دادن داشته باشه
ابتدا باید سرچ بزنه و افزونه رو پیدا کنه و...
میتونید از simple image holder pro استفاده کنید که البته تجاری است.
در این مورد قبلا یادم هست در انجمن بحث شده و خودمم یه مدت دنبالش بودم اما یادم نیست افزونه مناسبی یافت شد یا نه.
سلام ممنونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا یه چیز مشابه معرفی کنید هم قلوله
من ندیدم افزونه رایگانی البته فکر میکنم یه سایتی داشت ولی هرکاری کردم اجازه دانلود نداد و با پروکسی اجازه نمیداد و آی پی ایران هم بسته بود.
بهرحال میتونید همین افزونه را بخرید فکر نمیکنم قیمت زیادی داشته باشه.
بازم ببینم یا دوستان ببینند معرفی میکنند.
یه ماژول می خوام که فقط دوتا تصویر بگیره و بتونم لینک بدم ، همچنین opacity هم داشته باشه

یه ماژول می خوام که فقط دوتا تصویر بگیره و بتونم لینک بدم ، همچنین opacity هم داشته باشه
سلام
یه ماژول می خوام مثل تصویر زیر که بتونم چند تا عکس تو یه موقعیت بزارم و لینک بدم ، یا متصلش کنم به یه مجموعه مطلب ، دقت کنید گالری نمی خوام .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان حل شد از p30 flexi menu استفاده کردم
اگر در اون حد میخواستید که با ماژول اچ تی ام ال دستی و یا simple image menu قابل حل بود.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع