پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فارسی سازی قالبهای آرتیستر با یک کلیک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
شاید خیلی از دوستان با فارسی سازی قالب های آرتیستر مشکل دارند اما امروز یک نرم افزار میخوام براتون بگذارم که این کار را با یک کلیک انجام میدهد
نرم افزار Enterprise کار عمر الطحان از کشور سوریه و مدیر سایت جوملانا است
فقط کافیه جایی که شما قالب انگلیسی رو گذاشتین به نرم افزار بدین و گزینه تعریب القالب /عربی سازی/ را بزنید در عرض 3 ثانیه کار تمام است

فارسی سازی قالب های 1.5 و 1.6 نرم افزار آرتیستر artisteer

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه ارزش تشکر رو داره - روش کلیک کنید Inlove

فايل به پيوست اضافه شد !
دست شما درد نکنه
اما از بس گفتن ارتیستر قالباش سنگینن و بدن دیگه زده شدیم از کار با ارتیستر!
ضمننا می شه بگین با ارتیستر 3 2.4 یا 2.5 کار میکنه ؟ یا هرسه؟Eyes
ببينيد ارتيستر قالب هاش بد نيست ولي با طرح هاي ايراني زياد نزديك نيست و كمي هم سنگين است و به خاطر كدها است.
براي فارسي سازي 2.5 و 2.4 ميتونيد از اموزش فارسي سازي جومينا به راحتي استفاده كنيد چون اين نرم افزار صد در صد كامل نيست
این نرم افزار خرابه .. توی جومفا کامل تست و مشاهده شد ....
اما در مورد آرتیستیر.. ببینید قالب سنگین ، چه قالبیه؟
مسلما قالبی که سرعت لود رو بلا ببره میشه یک قالب سنگین ....
الزاما نباید الب سنگین باشه تا سرعت لود پایین بیاد . میتونه سایتی ک ایجاد میکنید ، عکس هایی داشه باشه یا مطالبی داشته باشه که سرعت لود را پایین میاره ..
مسئله دوم .. برای طراحی وب سایت و استفاده از کدهای Jquery و Ajax سعی کنید از ajax.microsoft.com ویا api.google.com استفاده نکنید .... و فایل های مربوط را روی سرور بریزید ...
مهمترین عامل هم سرور شما میتونه باشه .. شما قالبی با حجم 50 kb هم اگر داشته باشید و همه چیز درست باشه اما سرورتون کند باشه ، باز هم سایتتون کند میشه ...
مسائل دیگری هم هست که انشالله بعدا کامل میگفم بهتون .. یا علی
اين نرم افزار قبلا در جومينا معرفي شده بود و فقط روي قالب آرتيستر 3 جواب ميده و خوب هم جواب ميده من امتحان كردم. همان طور كه در اينجانيز گفته شده قابليت جوابدهي اش صد در صد است. اگر دوستان با نسخه معرفي شده در اين جا مشكل دارند كامنت بذارند تا نسخه كاملش را آپلود كنم
ضمنا اين نرم افزار براي ساير نسخه هاي آرتيستر قابل استفاده نيست
دوستان این نرم افزار چطور کار میکنه

اینکه وقتی brows میزنی اصلا قالب رو نمی بینه
شما قالب رو از حالت فشرده خارج كنيد و پوشه اي كه قالب باز شده در اون قرار داره به نرم افزار معرفي كنيد !
دوستان من با آن کار کردم با ورژن 3 با بالا کاملا سازگاری دارد و بدون عیب و نقص
بابا دمتون گرم 77

پارسال یه جای دیگه با این نرم افزار برخورد کرده بودن ولی تحویلش نگرفتم

دو روزه دارم رو فارسیسازی یه قالب ارتیستر کار میکنم و تو فارسی سازی زیر منو (منو ابشاری ) مونده بودم و هرکاری میکردم منوی ابشاری از چپ به راست باز میشد
حالا همون قالب رو دادم به این نرم افزار و اون تونست اینکارو بکنه در یک ثانیه
حالا وقتش است برم سراغ سی اس اس و رمز کارش رو بفهمم4

بازم ممنون از دوستان
من خیلی وقته با این نرم افزار کار می کنم.
این نرم افزار ساختار قالب رو کاملا فارسی می کنه بجز دو مورد یکی بولت ها یا ایکن هایی که برای هدر بلاک ها در نظر می گیریم و دیگری جهت منوی بالای سایت. که همه اینها به راحتی در خود نرم افزار ارتیستیر قابل تنظیم هستن.
این فارسی ساز قالبهای آرتیستیر 2.6 به قبل رو بطور کامل فارسی می کنه ولی روی آرتیستیر 3 (جدیدترین ورژن آرتیستیر) توانایی فارسی سازی زیر منو هارو نداره.

بطور کلی این نرم افزار فارسی ساز کاملا سالم هست و به درستی کار می کنه. برای کسانی که با فارسی سازی قالب های آرتیستیر آشنایی ندارن کاملا مفید هست.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع