پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول ورود و خروج - ثبت نام فارسی گوشه ی سایت Easiness login & register
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  login_7eghlim.jpg]

ماژول ورود و خروج - ثبت نام که توسط مهندسین مشاور هفت اقلیم سپاهان ترجمه گردیده است برای دانلود قرار گرفت.

برخی از ویژگی های این ماژول

طراحی برای جوملا 2.5
امکان قراردادن ماژول به صورت عمودی و افقی
چک نام کاربری و پسورد هنگام ثبت نام
چک ایمیل هنگام ثبت نام
دارای کد capcha
وجود دکمه انصراف و بارگذاری مجدد فرم
امکان تنظیم ابعاد فرم
سازگاری با مرورگر های IE7+/FF/Chrome/Safari/Opera
و ...

توجه:این ماژول چندین بار مورد آزمایش قرار گرفته است و هیچ گونه ایراد دیده نشده است.

در صورت وجود مشکل در نمایش این ماژول آن را بر روی دیگر قالب ها نیز امتحان نمایید.

و در صورت قفل شدن دکمه عضویت از تنظیمات کد کپچا را غیر فعال نمایید.

[تصویر:  1375525305_1_df88dd9a5e.jpg]

[تصویر:  1375525338_1_a62b3633b7.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام با تشکر از ماژول بسیار عالی شما
فقط من یه مشکلی دارم
وقتی فرم رو پر میکنم و دکمه عضویت رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و ثبت نام انجام نمیشه!!
ممنون میشم اگه کمکم کنید
احتمال ایجاد تضاد بین افزونه ها وجود داره.افزونه هایی که از جی کوئری استفاده میکنند.برای رفع مشکل در انجمن قبلا راهنمایی شده و شما میتونید واژه زیر را در انجمن جستجو کنید :

کد:
jquery++

در تاپیک معرفی این پلاگین توضیحات داده شده است !
با تشکر از شما این مشکل حل شد
فقط الان یه مشکل دیگه هست . وقتی دکمه عضویت رو میزنم این خطا رو میده

تابع ایمیل را نمی توان فراخوانی کرد.
ثبت نام انجام نشد: خطایی در هنگام ارسال ایمیل ثبت نام رخ داده است. پیامی به مدیریت سایت ارسال شده است.

البته توو local host دارم نصب میکنم . ایراد از همینه ؟؟
در لوکال مشکلات قابل تایید و پشتیبانی نیست .بهره روی هاست تست کنید.دقیقا این مشکل بخاطر کار در لوکال هست.
ممنون از راهنماییتون
با سلام
من هرکار کردم این ماژول دانلود نشد. چه با (؟)شکن و چه بدون اون!
با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم اما نشد. امشب از سایت شما یه ماژول دیگه هم دانلود کردم که مشکلی نبود.
اگه ممکن بررسی بفرمایید.
ممنون
متن ها در داخل کادر نیستند در این ماژول متاسفانه..مثلا نوشته نام کاربری از کادر یکمی زده بیرون
لینک مرجع