پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نسخه وارز کامپوننت املاک Estate Agent Improved
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
Module Component Joomla 2.5

[تصویر:  1364197544_1_8c5bb92f5f.png]

درود
Estate Agent Improved v2.5.4 یک کامپوننت بسیار کاربردی برای ایجاد سایت املاک می باشد که قبلا ما نسخه اصلی رو خریداری کرده و بعد از ترجمه و بهینه سازی و طراحی قالب برای فروش قرار دادیم.
توضیحات کامل تر این افزونه را در تاپیک معرفی بسته املاک پارس جوم میتوانید مطالعه کنید.
اما از آنجا که برخی فکر میکنند ما درآمد کلانی از این بسته داریم من نسخه وارز این بسته رو که برخی هم ترجمه کردند و منتشر کردند برای دوستان منتشر میکنم تا در صورت نیاز ترجمه و بهینه و استفاده کنند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توضیحات سازنده افزونه :

کد:
http://www.eaimproved.eu

دمو افزونه از سایت سازنده :

کد:
http://demo.eaimproved.eu

البته چندتا از افزونه ها همراهش نیست ولی عمده افزونه هاش هست مثلا افزونه جوم فیش همراه بسته نیست و در سایت های چند زبانه مورد نیاز است و یا پلاگین افزونه xmap برای تولید نقشه هم همراهش نیست.
بهرحال اگر خواستید برای مشتری هاتون استفاده کنید سعی کنید درست بهینه کنید ضمن اینکه وارز هست و ممکنه هیچ مشکلی نداشته باشه و ممکنه منتشر کننده دستی هم داخلش برده باشه.
من به احترام پارس جوم و همچنین راحتی کار ترجیح می دهم که نسخه بهینه شده را خریداری کنم !
نسخه ای که توسط دوستان ما در پارس جوم اماده شده است
نسخه وارز مشکلات خودشو داره، از جمله امنیت پایین و غیر قابل اطمینان!

یا علی
درود
لینک دانلود غیرمستقیم خرابه
اگر امکانش هست لینک رو اصلاح بفرمایید.
سلام وقتتون بخیر
این افزونه امکان این را داره که تغداد زیادی املاک را به صورت فایل اکسل یا هر فرمتی بهشت داد؟
دوست عزیز شما میتوانید در توضیحات به سوالات خود دست یابید
خیر این امکان رو نداره ضمن اینکه چند ورژن بالاتر اومده و اون هم نداره
لینک دانلود خراب است

لینک دانلود درسته و نیازی هم به پیام خصوصی نبود.شما باید سی ثانیه صبر کنید تا دکمه دانلود نمایش داده بشه.
من چک کردم مشکلی نداشت.
نسخه جدیدش هم دارید مهندس؟
بسته نصبیش وارز نداره؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع