پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ترجمه زبان فارسی جومسوشيال 2.8.3 نسخه حرفه اي JomSocial 2.8.3
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1316.jpg]

Joomla 2.5
جومسوشيال ، بهترين افزونه ساخت جامعه مجازي براي جوملاست كه جديداً زير مجموعه iJoomla رفته ، نيازش به پلاگين Zend‌ كه بيش از 10 مگابايت حجم داشت كلاً از بين رفته . جومسوشيال 2.8 قابليتهاي جديدتري در ارتباط با جامعه هاي مجازي مشهور ديگري داره . فكر ميكنم حرف جديدتري داره

بهتره خودتون امتحان كنيد ، البته با زبان فارسي

در اينجا زبان فارسي براي جومسوشيال نسخه 2.8.3 قرار ميدم ، اين ترجمه شامل كامپوننت ( قسمت مديريت و كاربري ) و تمامي ماژولها و پلاگينها ميباشد .

تقديمي از طرف تيم ترجمه جومسوشيال در Transifex

* - كافيه فايل رو دريافت كنيد و مثل بقيه افزونه ها نصب كنيد
خسته نباشی جناب پوردریایی عزیز
اما دوسوال دارم
اول اینکه جومسوشيال تا چه آماری میتونه جوابگو باشه یا به عبارتی چند عضو میتونه بگیره و ظرفیتش تا چه سقفی هست
و دوم اینکه آیا نمونه آنلاین سراغ دارید که به لحاظ امکانات و ... بررسی بشه
بسیار سپاسگزارمSmile
سایت دمو خود جوم سوشیال رو میتونید ببینید.فکر میکنم بیش از ده هزار کاربر داشته باشه.
جومسوشيال از هسته خود جوملا استفاده ميكنه و هيچ مشكلي نداره ؛ مخصوصا ً نسخه جديدش كه تغييراتي داشته ، خيلي سبكتر شده ، قبلاً يگذره روي سرور سنگين بود ولي جديداً فكر ميكنم اين مشكلم حل شده باشه ، خيلي از سايتهاي بزرگ از جومسوشيال استفاده ميكنند

وبسايت خود جومسوشيال رو ببينيد فكر ميكنم مشتريهاش رو زده
سلام

مننون از زحماتتون برای ترجمه ی جوم سوشیال.

امروز من فایلی رو که شما آماده کرده بودید رو دالود و روی سایت خودم نصب کردم.

همه چیز آرومه ....

فقط قسمت نویگیشن فارسی نشده...

چیکار باید کنم ؟

پاک کنم دوباره نصب کنم ؟
سلام من فابل fa-IR.Community را دانلود و نصب کردم ولی هیچ اتفاق خاصی نیفتاد و اثری از جامعه مجازی نیست!
سلام
می خوام بپرسم که آیا میشه واسه هر کاربر مشخص کرد که اجازه استفاده از کدام امکانات رو داره و کدوم رو نداره.یعنی بهش پرمیشن بدیم؟ مثلا یه کاربر نتونه عکس بذاره...
یه سوال دیگه اینکه آیا مثل فیس بوک هر کاربری لینک مخصوص خودش رو داره؟
لینک مرجع