پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: منو درختی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من خیلی گشتم ولی نتونستم یه منو درختی خوب برای جوملا 2.5 پیدا کنم تو سایت جوملا همین یه ماژول بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه کسی فارسیش بکنه ممنون می شم
یا حداقل یه منو درختی خوب که عناوین مجموعه لینک نداشته باشن رو معرفی کنه
swmenu

یا علی
فارسی منظورتون راست چین هست یا فقط ترجمه.
میشه همین رو راست چین کرد.تصاویر باید فلیپ بشه و سی اس اس هم ویرایش بشه.
دوستانی که سی اس اس مهارت دارند میتونند زحمتشو بکشند.اگر وقت کنم ردیفش میکنم ولی قول نمیدم چون حسابی سرم شلوغه.
برای راهنمایی عرض کنم.قبل از نصب ماژول منو را باز کنید و در مسیر زیر در پوشه ماژول تصاویر را توسط فتوشاپ یا نرم افزارهای ویرایش عکس بصورت افقی فلیپ کنید یعنی قرینه کنید.

کد:
tmpl → treeview → assets → img

بعد هم فشرده و نصب کنید و یک دمو قرار دهید تا دوستان بهتون در ویرایش سی اس اس کمک کنند.
سلام
فقط راست چی بشه کافیه
یا یه آموزش قرار بدین که به کار همه ماژول ها بخوره
راست چین شده و آماده نصب تقدیم به همه ی کاربران انجمن

علاوه بر پیوست از طریق لینک زیر نیز قابل دانلود می باشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر مفید بود هدیه به وجود نازنین امام هشتم (ع) صلوات بفرستید
البته متناسب با قالبتون باید یه کوچولو ویرایش داشته باشید
باید وارد آدرس زیر بشوید
public_html/modules/mod_phocagallery_tree/assets
سپس فایل
dtree.css
را اجرا کنید
سپس برای تغییر رنگ چند گزینه (کالر) را با کد مورد نظر خودتون جایگزین نمایید. مثلاً کد زیر مربوط به رنگ سفید عناوین است:
color: #fff;
که در صورت تمایل به مشکی شدن رنگ عناوین کد را به این صورت تغییر دهید:
color: #000;

و همچنین برای اصلاح اشکال احتمالی که به خاطر به خاطر تفاوت قالب ها ایجاد شده است باید در همین صفحه در خط 22 جایی که عبارت زیر نوشته شده است:
padding: 1px 2px 1px 1000px;
باید عدد 1000 را به کمترین میزانی که ماژول شما راست چین بماند کاهش دهید مثلاً من توانستم تا این عدد را برای خودم به 240 کاهش دهم و همچنان ماژول راست چین و بدون اشکال دیده شود. باید اعداد را کم و زیاد کنید و نتیجه را ببینید. پیشنهاد می کنیم از 100 شروع کنید و 50 تا 50 تا اضافه کنید و هر بار نتیجه را ببینید

اگر عدد 1000 را تغییر ندهید ممکن است لینک عنوان گالری تا وسط صفحه سایت شما ادامه داشته باشد.
لینک مرجع