پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اینترو طرح پست
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
گفتم 1000 امین پستم یک هدیه باشه از گروه نرم افزاری آرتی به کاربران انجمن پارس جوم

این اینترو رو 2 هفته پیش طراحی کردم، هدیه میکنم به همه کاربران عزیز انجمن
امیدوارم خوشتون بیادRose

[تصویر:  1359873545_1_c2a0cb3ce8.jpg]

دمو آنلاین:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه آقای گنجی برای زفع کدورتها ...
بنده علاوه بردکمه تشکر. بصورت رسمی از دوست عزیز سعید آقا بابت انتشار این اینترو تشکر میکنم .
خسته نباشید .سعید آقا دوستتون داریم
ممنون،

برای من صفحات اینترو ارزشی ندارند که بخوام کدورتی رو بوجود بیارم، اگر بحثی هم بوده به لحاظ حرفه ای بوده که با عقاید حرفه ای همخوانی نداشته
موفق باشید
سلام ببخشید من مشکلی در صفحه اینترو دارم وقتی که اسامی که داخل صفحه هستم رو از ایندکس دات اچ تی ام ال عوض میکنم مثل ورود به سایت رو به ورود به سایت مرکزی تغییر میدم سایت به کلی بهم میریزه .
لطفا بنده رو راهنمایی فرمایید هرکار میکنم بازم بهم میریزه
دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما کلا کدهای قالب رو بهم ریختی
تغییرات در HTML رو بلدید؟ با زبان html آشنایی دارید؟
نه اصلا آشنایی ندارم
من کاری نکردم فقط کلمه ورود به سایت رو پاک کردم جاش نوشتم سایت مرکزی
اگر دوست داشتید در پیام خصوصی سفارش بدید براتون تغییراتتون رو اعمال کنم و ارسال کنم

یا علی
هزینه اش چقدر میشه جناب حمزه زاده؟
دوست گلم من حرفی از هزینه زدم؟ Smile

الهی من قربون دوستای گلم برم که فکر میکن همه چیز تجاریه
طرحی که رایگان منتشر شده هزینه ای نداره

موفق باشید
ببخشید بازم سوال دارم اسلاید شو اینترو پست بالا نمیاد یعنی تصاویری که در پوشه ایمیج اون وجود داره اجرا نمیشن چیکارکنم؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع